05:55 2021 Kovo 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1866
 • RUB88.7408
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1501)

  Pabrėžiama, kad gautas vakcinų kiekis paskirstytas pagrindinėms šalies ligoninėms ir bus skirtas onkologinių ligonių, ŽIV sergančių asmenų, taip pat švietimo darbuotojų vakcinacijai nuo koronaviruso

  VILNIUS, vasario 10 — Sputnik. Į Lietuvą lėktuvu iš Vokietijos (Leipcigo) buvo pristatyta aštuntoji dviejų farmacijos kompanijų "BioNTech" ir "Pfizer" sukurtos vakcinos nuo koronaviruso siunta, praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

  Pažymima, kad šią siuntą sudaro 22 230 vakcinos dozių. 

  Gautas vakcinų kiekis paskirstytas pagrindinėms šalies ligoninėms ir bus skirtas onkologinių ligonių, ŽIV sergančių asmenų, taip pat švietimo darbuotojų vakcinacijai nuo koronaviruso (COVID-19). Švietimo darbuotojai bus skiepijami tokia vakcina, kokia jų atvykimo metu bus naudojama konkrečioje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje.

  Anksčiau pranešta, kad sausio 12 dieną į Lietuvą pristatyta pirmąja "Modernos" vakcinos siunta buvo skiepijami mobiliųjų punktų ir karščiavimo klinikų darbuotojai, palaikomojo gydymo bei slaugos ir globos įstaigų gyventojai, taip pat jų darbuotojai.

  Bendras nustatytų COVID-19 atvejų konkretiems žmonėms skaičius siekia daugiau nei 187 tūkst. Iš viso Lietuvoje nuo COVID-19 pandemijos pradžios pasveiko daugiau nei 140 tūkst. asmenų, šiuo metu tebeserga 41 595 žmonės.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1501)

  Dar šia tema

  Europos Sąjunga priėmė paraišką įregistruoti "Sputnik V" vakciną
  Nes rusiška: Lietuvos valdžia yra pasirengusi atimti iš piliečių vakciną
  Andriukaitis mano, kad Lietuva neturi atsisakyti "Sputnik V" vakcinos
  "Pagarba premjerei": Seimo narys pasisakė prieš Rusijos vakcinas
  Tegai:
  vakcina, Lietuva, koronavirusas

  Svarbiausios temos