06:32 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasieniečiai nustatė, kad jo paiešką 2018-ųjų balandį paskelbė Kauno apskrities policija. Vyras yra kaltinamas nusikaltimo padarymu

  VILNIUS, vasario 11 — Sputnik. Kalvarijos pasieniečiams įkliuvo į Lietuvą grįžtantis Kauno gyventojas, kuris nuo 2018-ųjų buvo ieškomas kaip kaltinamasis nusikaltimo padarymu, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Trečiadienį VSAT pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai–Marijampolė, patikrinti sustabdė iš Lenkijos ką tik įvažiavusį  mikroautobusą "Ford Transit" su lietuviškais registracijos numeriais. Pasieniečiai patikrino juo į Lietuvą vykusių asmenų dokumentus.

  Tarp jų buvo 40-ies Kauno gyventojas. Pasieniečiai nustatė, kad jo paiešką 2018-ųjų balandį paskelbė Kauno apskrities policija. Vyras yra kaltinamas nusikaltimo padarymu.

  VSAT pareigūnai kaunietį išlaipino iš mikroautobuso, sulaikė ir pristatė į Kalvarijos užkardą. "Ford Transit" vairuotojui bei likusiems keleiviams leista vykti toliau.

  Vėliau teisingumo vengusį vyrą pasieniečiai perdavė atvykusiems paieškos iniciatoriams.

  Šiais metais pasieniečiams iš viso įkliuvo 62 asmenys, kurių dėl įvairių nusižengimų ir nusikaltimų ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsauga. Praėjusiais metais VSAT pareigūnai sulaikė 1 775 tokius asmenis.

  Dar šia tema

  Pasieniečiai pasakojo, kaip šiuo metu vyksta į Lietuvą atvykstančių asmenų kontrolė
  Baltarusis galimai suklastotą dokumentą rodė Druskininkų pasieniečiams, rusas — Lavoriškių
  Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė du albanus, įtariamus Čekijos pasų suklastojimu
  Tegai:
  pasieniečiai, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos