04:06 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Artėjančią Lietuvos valstybės atkūrimo dieną kauniečiai švęs kitaip

  VILNIUS, vasario 13 — Sputnik. Dėl šalį kaustančio karantino Vasario 16-osios renginiai keliasi į virtualią erdvę ir TV ekranus, rašoma Kauno savivaldybės pranešime.

  Programoje — spektakliai, koncertai, ekskursijos, parodos bei išskirtinė šviesos instaliacija. Pagrindiniu akcentu tradiciškai taps iškilminga apdovanojimų ceremonija "Aš — dalis Tavęs" ir šventinis koncertas "Laisvės alėja", kuriuos Kaunas visai Lietuvai dovanos LNK televizijos eteryje.

  "Vasario 16-ąją Kaunas kaskart sutinka su ypatinga nuotaika. Kadangi šiemet didieji renginiai gyvai vykti negalės, stengsimės tą šventinę nuotaiką perduoti žiūrovams tiesiai į namus. Tokia situacija turi savų privalumų: visa paruošta programa taps plačiai prieinama visos Lietuvos žmonėms, kad ir kur jie bebūtų", — kalbėjo Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

  Ketvirtus metus rengiami apdovanojimai "Aš — dalis Tavęs" šiemet keičia savo lokaciją ir iš "Žalgirio" arenos kelsis į specialiai šiam renginiui sukurtą sceną Kauno miesto širdyje — rotušėje.

  Iškilioms ir nusipelniusioms asmenybėms bei kilnių iniciatyvų autoriams čia bus įteikti garbingi trofėjai penkiose skirtingose nominacijose: "Laisva šalis", "Šviesi šalis", "Klestinti šalis", "Stipri šalis", "Unikali šalis".

  Iškilmingą ceremoniją praturtins pokalbiai su žinomais visuomenininkais ir visa apjungiantis žinomiausių šalies atlikėjų koncertas "Laisvės alėja". Renginio transliacija — vasario 16 d., 19:30 val., per LNK televiziją.

  Visą Vasario 16-osios programą iš Kauno ir tikslias nuorodas į spektaklius, koncertus bei kitus pasirodymus galima rasti specialiai šiai progai sukurtoje paskyroje feisbuke: http://bit.ly/V16Kaune2021 ir kaunas.lt.

  Tegai:
  Vasario 16-oji, Kaunas

  Svarbiausios temos