05:58 2021 Kovo 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1866
 • RUB88.7408
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Šventinio koncerto "Lietuvos valstybės keliu" metu žiūrovai galės virtualiai pakeliauti po svarbias vietas, pasakojančias apie modernios lietuvybės ir Lietuvos valstybės gimimą

  VILNIUS, vasario 13 — Sputnik. Dėl vis dar galiojančio karantino Vilnius Lietuvos valstybės atkūrimo dieną kviečia sutikti namuose ir paruošė gyventojams šventinę programą nuotoliniu formatu.

  Šventinis koncertas 

  Vasario 16 dieną, 21 val. LRT eteryje bus parodytas šventinis koncertas "Lietuvos valstybės keliu". 

  Koncerto metu žiūrovai galės virtualiai pakeliauti po svarbias atminties vietas, pasakojančias apie modernios lietuvybės ir Lietuvos valstybės gimimą, drauge su šalies vadovais, politikais, prisiminti lemtingus įvykius, o taip pat klausytis pamėgtų lietuviškų dainų.

  Šiais metais tradicijas koreguoja pandemija, todėl Lietuvos valstybės kelio eisena taps virtualia. Einančius šiuo virtualiu valstybės keliu lydės esami ir buvę aukščiausi Lietuvos vadovai.

  "Lietuvos valstybės kelio" virtualiame žemėlapyje atsiras Katedros aikštė, Signatarų namai, Lietuvos nacionalinė filharmonija ir kiti svarbūs šalies istorijai adresai.

  Šventinėje transliacijoje skambės lietuviškos dainos, kurias atliks Edgaras Montvidas, Vidas Bareikis, Martynas Levickis, Bjelle, Justinas Jarutis, "G&G Sindikatas" ir daugelis kitų populiarių šių dienų atlikėjų.

  Išskirtinį koncertą rengia Vilniaus miesto savivaldybė kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Vilniaus kultūros centru bei LRT.

  Lietuvos trispalvė

  Vasario 16-ąją Vilnius kaip ir kasmet nušvis geltona, žalia, raudona trispalve, o šventinės dienos išvakarėse, vasario 15 d. vakare Lietuvos trispalve nušvis Gedimino bokštas bei Trijų Kryžių paminklas.

  Dar šia tema

  Vasario 16-oji: du paradai, viena idėja
  Kaip Kaunas švęs Vasario 16-ąją: virtualūs renginiai ir apdovanojimų ceremonija
  Tegai:
  šventė, vasario 16 diena, Vasario 16-oji

  Svarbiausios temos