15:20 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną kai kur kils trumpa pūga. Pūs stiprokas šiaurės vakarų vėjas, vietomis (didesnė tikimybė pajūryje) gūsiai sieks iki 15–17 m/s

  VILNIUS, vasario 14 — Sputnik. Dėl buvusio ar tebesitęsiančio snygio ir pustymo sudėtingiausios eismo sąlygos Vilniaus, Molėtų, Švenčionių, Kupiškio, Rokiškio, Biržų, Šilalės, Šakių ir Marijampolės rajonuose, praneša Automobilių kelių direkcija. 

  Čia pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios, vietomis su šlapio ar pažliugusio sniego provėžomis, o šiaurės Lietuvoje yra ir apledėjusių kelių ruožų. Likusioje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios arba drėgnos, vietomis provėžotos.

  Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje šalyje su prispausto ar puraus sniego sluoksniu iki 10 cm, vietomis yra apledėjusių kelių ruožų.

  Vairuotojų prašoma atkreipti dėmesį į tai, kad keliai yra slidūs, todėl neskubėkite, nedarykite staigių manevrų.

  Taip pat perspėjama, jog dienos metu eismo sąlygas sunkins pustymas.

  Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną kai kur kils trumpa pūga. Pūs stiprokas šiaurės vakarų vėjas, vietomis (didesnė tikimybė pajūryje) gūsiai sieks iki 15–17 m/s. Aukščiausia oro temperatūra dieną svyruos nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

  Dar šia tema

  Dėl užsitęsusių šaltų orų Lietuvos vandens telkiniuose gali žūti žuvys
  Manoma, kad vasaris Lietuvoje bus šaltesnis nei įprasta
  Tegai:
  orai, Automobilių kelių direkcija

  Svarbiausios temos