12:24 2021 Kovo 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2048
 • RUB88.8857
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Bendrovė savo klientus, kurie sistemoje registravosi iki 2018 metų vasario 22 dienos, ragina pakeisti savo slaptažodžius

  VILNIUS, vasario 16 — Sputnik. Pirmadienio popietę paaiškėjo, kad kibernetiniai nusikaltėliai forume paskelbė beveik 110 tūkst. Lietuvoje registruotų "CityBee" klientų informaciją, pranešė bendrovė savo Facebook paskyroje.

  Naktį iš vasario 15 į 16 dieną kibernetiniai nusikaltėliai užsienyje registruotame forume paskelbė žinutę, kad turi dalies "CityBee" klientų vardus, pavardes, asmens kodus, telefonų numerius, elektroninio pašto adresus, gyvenamosios vietos adresus, vairuotojų pažymėjimo numerius bei užkoduotus slaptažodžius.

  Pabrėžiama, jog pavogtų bendrovės klientų duomenų paskelbimas neturės jokios įtakos "CityBee" klientų finansinių paslaugų saugumui, nes bendrovė nekaupia informacijos, susijusios su klientų mokėjimo būdais.

  Tačiau bendrovė savo klientus, kurie sistemoje registravosi iki 2018 metų vasario 22 dienos, ragina pakeisti savo slaptažodžius tiek "CityBee" sistemoje, tiek kitose sistemose, jei buvo naudotas toks pats ar panašus slaptažodis.

  Visa su įvykiu susijusi informacija pateikta atsakingoms institucijoms. Taip pat bendradarbiaujama su Lietuvos policija.

  Tegai:
  CityBee, kibernetinis nusikaltimas, Lietuva

  Svarbiausios temos