23:51 2021 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2225
 • RUB90.3519
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Praėjusių metų rugsėjį, tikrindami sodybą, veterinarijos inspektoriai nustatė, kad ne visiems augintiniams buvo užtikrinamos bent minimalios gerovės sąlygos

  VILNIUS, vasario 17 — Sputnik. Šiaulių apygardos teismas nutarė konfiskuoti visus 17 šunų, kurie Šiaulių regione buvo laikomi netinkamomis sąlygomis. Apie tai pranešė Lietuvos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT).

  Praėjusių metų rugsėjį, tikrindami sodybą, veterinarijos inspektoriai nustatė, kad ne visiems augintiniams jų laikymo vietoje buvo užtikrinamos bent minimalios gerovės sąlygos.

  Gyvūnų judėjimo laisvė buvo suvaržyta, jie nelegalioje veisykloje laikyti antisanitarinėmis sąlygomis, pažeidžiant gyvūnų gerovės reikalavimus. Be to, šunims nesuteikta būtinoji veterinarinė priežiūra. Atsižvelgiant į tai, buvo nuspręsta paimti šunis iš laikytojo ir, bendradarbiaujant su vietos savivaldybės administracijos atstovais, nedelsiant organizuoti jų laikiną laikymą gyvūnų globos namuose, iki bus išspręstas gyvūnų konfiskavimo klausimas. 

  Teismo sprendimas neskundžiamas.

  Tegai:
  gyvūnai, Lietuva

  Svarbiausios temos