00:54 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Praėjusiais metais VSAT pareigūnams iš viso įkliuvo 1 775 asmenys, kurių dėl įvairių nusižengimų ir nusikaltimų ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos žinybų pareigūnai

  VILNIUS, vasario 17 — Sputnik. Pasieniečiai Vilniaus oro uoste sulaikė iš Londono atskridusį Pasvalio rajono gyventoją, kuris nuteistas už nusikaltimo padarymą, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Antradienį Vilniaus oro uoste pasieniečiai tikrino reisu iš Anglijos sostinės Londono atskridusių keleivių dokumentus. Kontrolės metu VSAT pareigūnai nustatė, kad vieno atvykusiojo — Pasvalio rajone gyvenančio 26-erių vyro — paiešką 2019 metų sausio 11-ąją paskelbė Pasvalio policija. Jis yra nuteistas už nusikaltimo padarymą.

  Pasieniečiai keleivį sulaikė ir pristatė į Vilniaus oro uosto užkardos tarnybines patalpas. Tą pačią dieną ieškomasis perduotas atvykusiam sostinės policijos konvojui.

  Per praėjusius metus VSAT pareigūnams iš viso įkliuvo 1 775 asmenys, kurių dėl įvairių nusižengimų ir nusikaltimų ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos žinybų pareigūnai.

  Dar šia tema

  Neteisėtai į šalį patekę irakiečiai bandė sušilti negyvenamoje sodyboje
  Pasieniečiai sulaikė kaunietį, kaltinamą nusikaltimo padarymu
  Pasieniečiai neleido į Lietuvą Rusijos piliečio su galimai suklastotu dokumentu
  Tegai:
  Vilniaus oro uostas, nusikaltimas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos