15:06 2021 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1421)

  Jo teigimu, 300 000 greitųjų antigenų testų iš Europos Sąjungos dar "mūsų kadencijoje sutarti buvo"

  VILNIUS, vasario 18 — Sputnik. Buvęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pasipiktino antigenų tyrimų pristatymo į šalį greičiu. Apie tai jis rašo savo Facebook paskyroje.

  "Klausykit, o tai kur visi kritikai pasidėjo, kurie mus kalė, kad dar nėra greitųjų antigenų testų? Jau du mėnesiai praėjo, kuomet dirba nauja valdžia. Kur tas greitis? Testavimo apimtys stabiliai mažėja. Kur proveržis?" — rašo jis.

  Jo teigimu, 300 000 greitųjų antigenų testų iš Europos Sąjungos dar "mūsų kadencijoje sutarti buvo". 

  Veryga cituoja premjerės patarėją, kuri sako, kad niekas pasakyti tikslios testų atgabenimo datos, nes "atsiranda tam tikrų nenumatytų kliūčių, kaip ir su vakcinų tiekimu". Jo manymu, ji galėtų tiesiog informuoti, kaip sekasi su 8, 9 ir 11 punktų įgyvendinimu jau naujajai Vyriausybei. 

  Karantinas galioja nuo lapkričio 7 dienos. Paskutinį kartą valdžia jį pratęsė iki vasario pabaigos. Nuo vasario 15 dienos atlaisvinamos kai kurios veiklos. Leista veikti nedidelėms ne maisto prekių parduotuvėms, turinčioms atskirą įėjimą iš lauko, bei leidžiama atsidaryti grožio, masažo, tatuiruočių salonams. Atsidaryti leista tik toms parduotuvėms, kioskams ir paviljonams, kurių bendras prekybos plotas neviršija 300 kv. m. Jeigu parduotuvė didesnė, ji durų atverti negali. Vienam klientui parduotuvėje privalo būti užtikrintas 20 kv. m plotas. Jeigu parduotuvė maža, vienu metu gali būti aptarnaujamas vienas žmogus.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1421)
  Tegai:
  koronavirusas, Aurelijus Veryga

  Svarbiausios temos