04:53 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  2021 metais finansavimas skiriamas įvairiausiems šiuolaikiniams kultūros projektams: vilniečių ir miesto svečių lauks daugiau inovatyvių parodų, pasirodymų netradicinėse erdvėse, eksperimentinių ir edukacinių projektų, spektaklių

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Vilnius kultūros projektams remti paskirstė 577 tūkst. eurų — daugiausiai per visą konkurso istoriją, praneša miesto savivaldybės spaudos tarnyba.

  Šiemet sostinės savivaldybė sulaukė rekordinio dalyvių paraiškų skaičiais Kultūros rėmimo programų projektų konkurse — 509. Atrinkta 219 projektų.

  2021 metais finansavimas skiriamas įvairiausiems šiuolaikiniams kultūros projektams: vilniečių ir miesto svečių lauks daugiau inovatyvių parodų, pasirodymų netradicinėse erdvėse, eksperimentinių ir edukacinių projektų, spektaklių.

  Šiemet buvo atnaujinti konkurso nuostatai, atsirado papildomų finansavimo programų: vietoje įprastų 9 programų, jų šiemet 14. Viena iš naujovių — programos suskirstytos į bendrines ir specialiąsias, kurios skirtos tęstiniams ir naujiems projektams, kultūrinėms ir meninėms iniciatyvoms.

  Į bendrinės programos lauką pateko vizualieji, scenos menai, muzika, kinas, literatūra ir leidyba, kultūros ir kūrybinės industrijos, etninė kultūra ir mėgėjų menas bei tautinės bendrijos. Specialiosios programos — Vilniaus 700 metų jubiliejaus iniciatyvos, kultūros ar meno festivalių organizavimas, kultūros sklaida užsienyje, erdvių nuoma, kultūros edukacija ir skaitmeninis menas.

  Dar šia tema

  Įvardyta labiausiai motyvuojanti daina koronaviruso pandemijos metu
  Vilnius kviečia pažinti jį per literatūrą ir siūlo naują maršrutą
  Tegai:
  kultūra, Vilnius

  Svarbiausios temos