11:29 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešama, kad pareigūnai patikrinimo metu baltarusio rūbų kišenėse aptiko banknotų pakelius. Jis tikino norėjęs nusipirkti automobilį

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Į Lietuvą važiavęs baltarusis mėgino slapta įvežti 55 tūkst. eurų, praneša Lietuvos Respublikos muitinės spaudos tarnyba.

  Pabrėžiama, kad vasario 16 dieną, apie 14 val., į Medininkų kelio postą lengvuoju automobiliu "Audi 80" atvažiavęs baltarusis muitinės pareigūnams nedeklaravo besivežantis didelę grynųjų pinigų sumą.

  "Tik po to, kai pareigūnai, patikrinimo metu jo rūbų kišenėse aptiko banknotų pakelius, pažeidėjas prisipažino vežęsis 55 000 eurų, už kuriuos esą ketino pirkti mašiną", — teigiama pranešime.

  Pažymima, kad muitininkai sulaikė slapta mėgintus įvežti pinigus ir automobilį, o Muitinės kriminalinėje tarnyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

  Pranešime teigiama, kad pažeidėjas, jam skyrus kardomąją priemonę, buvo paleistas. MKT pernai pradėjo 12 ikiteisminių tyrimų dėl grynųjų pinigų kontrabandos. Buvo sulaikyta 488 tūkst. eurų.

  Tegai:
  Lietuva, baltarusis, pinigai

  Svarbiausios temos