10:51 2021 Kovo 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kita vertus advokatas Aleksandras Dobrovinskis, atstovaujantis Filipui Kirkorovui, vasario 18 dieną sakė, kad vis dar neturi draudimo dainininkui atvykti į Lietuvą kopijos

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Vilniaus apygardos administracinis teismas kol kas nenagrinės Filipo Kirkorovo skundo dėl sprendimo uždrausti atvykti į Lietuvą, RIA Novosti sakė teismo spaudos tarnybos atstovas spaudai Audris Kutrevičius.

  Anksčiau Lietuvos vidaus reikalų ministerija pranešė, kad Užsienio reikalų ministerijos prašymu nuo sausio 19 dienos migracijos tarnyba Kirkorovą penkerių metų laikotarpiui įtraukė į nepageidaujamų asmenų sąrašą Lietuvoje.

  Užsienio reikalų ministerija savo prašymą pagrindė tuo, kad dainininkas pakartotinių vizitų Kryme metu "sąmoningai neigė Ukrainos teritorinį vientisumą ir suverenitetą". Vėliau Kutrevičius RIA Novosti sakė, kad vasario 15 dieną teismas gavo Kirkorovo skundą dėl sprendimo uždrausti jam atvykti į Lietuvą.

  "Vilniaus apygardos administracinis teismas vasario 15 dieną gavo Rusijos ir Bulgarijos piliečio Filipo Kirkorovo advokato Makavecko prašymą išreikalauti Migracijos departamento sprendimą dėl dainininko įtraukimo į "juodąjį" sąrašą ir jį panaikinti", — sakė jis.

  Anot jo, šis "prašymas nemotyvuotas ir atsakymo į Migracijos departamento sprendimą pateikimo terminas dar nėra pasibaigęs". Teismo atstovas taip pat pažymėjo, kad migracijos tarnybos sprendimai gali būti skundžiami nuo jų įteikimo pareiškėjui momento, neatsižvelgiant į tai, kiek užtrunka toks sprendimas.

  Kita vertus advokatas Aleksandras Dobrovinskis, atstovaujantis Filipui Kirkorovui, vasario 18 dieną RIA Novosti sakė, kad vis dar neturi draudimo dainininkui atvykti į Lietuvą kopijos.

  Kaip teigė Lietuvos vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, "abejonių dėl Kirkorovo įtraukimo į Lietuvoje nepageidaujamų asmenų sąrašą nekilo". Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova teigė, kad Maskva apgailestauja, jog Lietuvos politikai kultūrą ir kultūrinius ryšius naudoja antirusiškoje propagandoje. Anot jos, priežastys, dėl kurių Vilnius Kirkorovą įtraukia į "juodąjį sąrašą", yra akivaizdžiai kvailos.

  Tegai:
  Rusija, Lietuva, Filipas Kirkorovas

  Svarbiausios temos