05:42 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Tikimasi, kad 20-ajame savivaldybės aukšte dienomis ir toliau galėtų vykti pasitarimai, to prireikus, o vakarais erdvė taptų baru, kavine ar klubu

  VILNIUS, vasario 24 — Sputnik. Vilniaus savivaldybė po darbo valandų pretenduoja tapti miestiečių traukos centru. Rengiamasi išnuomoti pastato 20-ajame aukšte esančias patalpas, rašoma savivaldybės pranešime.

  Pasak miesto mero, vilniečiai savivaldybėje turėtų jaustis šeimininkais, o ne svečiais.

  "Viešieji pastatai po darbo valandų yra visiškai neišnaudojami, nors savo prigimtimi yra visų piliečių turtas, sukurtas ar išlaikomas iš sumokėtų mokesčių. Iš savivaldybės 20-ojo aukšto balkono atsiveria įspūdingi miesto vaizdai, manau čia patekti galimybę turėtų turėti visi norintys", — sako Vilniaus  meras Remigijus Šimašius.

  Anot mero, idėja atverti savivaldybę kilo svarstant miesto humanizavimo projektus — siekiama daugiau miesto erdvių padaryti patraukliomis miestiečiams, ne išimtis ir viešieji pastatai.

  Savivaldybė artimiausiu metu ketina paskelbti patalpų įveiklinimo konkursą. Tikimasi, kad nuomininkai sukurs konceptualų, įvairioms veikloms pritaikytą patalpų interjerą. 20-ajame savivaldybės aukšte dienomis ir toliau galėtų vykti pasitarimai, to prireikus, o vakarais erdvė taptų baru, kavine ar klubu.

  Tegai:
  savivaldybė

  Svarbiausios temos