09:42 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1826)

  NVSC specialistams susirūpinimą kelia tai, kad 13 asmenų buvo paskiepyti tuo pačiu metu ir, vertinant mokslinių tyrimų metu įrodytą vakcinos efektyvumą, tai, kad tokiam asmenų skaičiui imunitetas nesusiformavo, kelia pagrįstų klausimų

  VILNIUS, vasario 24 — Sputnik. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai pradeda papildomą patikrinimą dėl vakcinacijos proceso Tauragės rajone įsikūrusiuose Lauksargių globos namuose, praneša NVSC spaudos tarnyba.

  Patikrinimas bus vykdomas po to, kai paaiškėjo, jog praėjusią parą šioje įstaigoje nustatytas naujas COVID-19 protrūkis, dar šeši ligos atvejai patvirtinti šiandien. Taip pat paaiškėjo, kad 14 iš 15 užsikrėtusių žmonių buvo paskiepyti pagal pilną vakcinacijos schemą.

  Vertinama, kad nė vienas skiepas, ar būtų kalbama apie skiepus nuo gripo, ar koronaviruso infekcijos, neapsaugo nuo ligos šimtu procentų.

  Tačiau NVSC specialistams susirūpinimą kelia tai, kad 13 asmenų buvo paskiepyti tuo pačiu metu ir, vertinant mokslinių tyrimų metu įrodytą vakcinos efektyvumą, tai, kad tokiam asmenų skaičiui imunitetas nesusiformavo, kelia pagrįstų klausimų, į kuriuos turi būti atsakyta.  

  Dėl šios priežasties NVSC specialistai atliks nuodugnų tyrimą, siekdami išsiaiškinti situaciją, galimas jos priežastis.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1826)

  Dar šia tema

  Lietuva gavo iki šiol didžiausią "Modernos" vakcinos siuntą
  Lietuva pasirengusi pasidalinti vakcina su Ukraina tik tuo atveju, jei bus perteklius
  Vyriausybė priėmė sprendimą dėl karantino: kaip pasikeis apribojimai
  Tegai:
  vakcina, vakcinacija, koronavirusas, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC)

  Svarbiausios temos