08:44 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1826)

  Pacientui buvo 77 metai, jis kentėjo nuo širdies ir kraujotakos sistemos problemų, teigė Lietuvos vaistų kontrolės tarnyba

  VILNIUS, vasario 28 — Sputnik. Lietuvoje po vakcinacijos nuo koronaviruso praėjus kelioms minutėms mirė vyras "Lenta.ru".

  Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) pranešė, kad 77 metų respublikos pilietis mirė, o mirtis įvyko praėjus kelioms minutėms po skiepijimo. Gydytojai bandė gaivinti pacientą, tačiau jie negalėjo jo išgelbėti.

  "Visi mūsų atlikti vertinimai rodo, kad vakcinavimas nesusijęs su įvykusia mirtimi, bet kadangi ta mirtis įvyko faktiškai vakcinavimo metu, kelių minučių bėgyje, dėl to matome poreikį tai paaiškinti viešai, kad būtų išvengta spekuliacijų", — sakė VVKT vadovas Gytis Andriulionis.

  Mirusį vyrą kankino širdies ir kraujotakos sistemos problemos.

  Vyriausybė pratęsė karantiną iki kovo 31 dienos imtinai, o judėjimo tarp savivaldybių apribojimai pratęsti iki kovo 15 dienos. Taip pat panaikintas privalomas kaukių dėvėjimas atvirose vietose, kur nėra kitų žmonių, išskyrus šeimos narius.

  Naujausiais duomenimis, iš viso koronaviruso atvejų Lietuvoje nustatyta daugiau kaip 199,1 tūkst., mirė daugiau kaip 3,2 tūkst.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1826)
  Tegai:
  mirtis, vakcinacija, vakcina, Lietuva

  Svarbiausios temos