08:54 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad jis pasidžiaugė draugiškais dvišaliais santykiais bei patikino, kad Lietuva ir toliau išlieka tvirta Bosnijos ir Hercegovinos rėmėja Europos Sąjungos ir euroatlantinės integracijos kelyje

  VILNIUS, kovo 1 — Sputnik. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Bosnijos ir Hercegovinos Prezidiumo Pirmininką Miloradą Dodiką ir šalies žmones nepriklausomybės metinių proga, teigiama Prezidentūros pranešime.

  Pažymima, kad Nausėda pasidžiaugė draugiškais Lietuvos ir Bosnijos ir Hercegovinos dvišaliais santykiais bei patikino, kad Lietuva ir toliau išlieka tvirta Bosnijos ir Hercegovinos rėmėja Europos Sąjungos ir euroatlantinės integracijos kelyje.

  "Tikiuosi, kad tęsite būtinas reformas svarbiausiose srityse ir dėsite visas pastangas, nuosekliai siekdami didesnio Bosnijos ir Hercegovinos užsienio politikos suderinamumo su Europos Sąjungos bendrąja užsienio ir saugumo politika. Esame atviri dalintis Lietuvos euroatlantinės integracijos patirtimi ir pagalba visose Jūsų šaliai svarbiose srityse ir sektoriuose", — rašoma Nausėdos sveikinime.

  Valstybinės šventės proga prezidentas palinkėjo visiems šalies gyventojams sveikatos, vienybės ir visokeriopos sėkmės.

  Tegai:
  Lietuva, sveikinimai, Gitanas Nausėda, Bosnija ir Hercegovina

  Svarbiausios temos