09:24 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Metų netektys — 2021 (17)

  Anksčiau pranešta, kad žurnalistas susirgo koronavirusu, tačiau socialinių tinklų publikacijose jis teigė, kad jaučiasi geriau

  VILNIUS, kovo 2 — Sputnik. Mirė Jurijus Stroganovas, rusiško leidinio Lietuvoje "Express nedelia" vyriausiasis redaktorius. Apie tai savo tinklalapyje pranešė Rusijos ambasada Lietuvoje.

  "Reiškiu nuoširdžiausią užuojautą šeimai ir draugams, visiems iškilaus žurnalisto, leidinio rusų kalba Lietuvoje "Ekspress nedelia" vyriausiojo redaktoriaus Jurijaus Vladimirovičiaus Stroganovo kolegoms. Mes visada prisiminsime jo ryškius, gilius straipsnius, aukštą profesionalumą, atsidavimą savo darbui, nuoširdų norą prisidėti prie mūsų šalių santykių gerinimo. Jurijaus Vladimirovičiaus geranoriškumas, šypsena ir subtili ironija amžinai išliks mūsų širdyse", — rašoma ambasados pranešime.

  Anksčiau pranešta, kad žurnalistas susirgo koronavirusu. Visą tą laiką jis buvo prižiūrimas ligoninės gydytojų. Stroganovas Facebook taip pat pranešė, kad jam diagnozuota abipusė pneumonija. Vasario 25 dieną paskutiniame įraše jis parašė, kad jam jau geriau.

  Temos:
  Metų netektys — 2021 (17)
  Tegai:
  Jurijus Stroganovas

  Svarbiausios temos