20:56 2021 Balandžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1964
 • RUB90.5504
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Nuo šiol ministras Arūnas Dulkys naudosis savo transporto priemone. Be atsisakomo BMW, ministerija turi tris VW PASSAT automobilius ir paspirtukus

  VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Sveikatos apsaugos ministerija atsisako tarnybinio BMW automobilio, kurio išlaikymas kasmet pareikalaudavo daugiau nei 14 tūkst. eurų, praneša spaudos tarnyba.

  Stiklių gatvė
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Ministerijos nuomos pagrindais naudotas BMW automobilis grąžinamas UAB "Vilniaus autoūkis". Pranešama, kad sprendimas priimtas, įvertinus transporto priemonės poreikį ir siekiant racionaliai tvarkyti valstybės lėšas.

  Anksčiau šiuo automobiliu galėjo naudotis ministras ir vadovybės nariai. Nuo šiol ministras Arūnas Dulkys naudosis savo transporto priemone.

  Be atsisakomo BMW, ministerija turi tris VW PASSAT automobilius, kuriais naudojasi ministerijos valstybės tarnautojai ir darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis. Dėl jų tolesnio poreikio dar diskutuojama.

  Ministerijai per metus išlaikyti autoūkį vidutiniškai kainuodavo apie 27 tūkst. eurų. Konkrečiai BMW automobilio išlaikymas kasmet pareikalaudavo daugiau nei 14 tūkst. eurų.

  Taip pat, ministerija palaiko fizinio aktyvumo ir judėjimo svarbos idėją ir skatina savo darbuotojus rinktis viešąjį transportą arba naudotis ekologiškesnėmis ir sveikesnėmis transporto priemonėmis, be to ministerijos darbuotojai gali darbo reikmėms naudoti tris elektrinius paspirtukus.

  Dar šia tema

  Dulkys užsiminė apie tuščius vakcinų sandėlius
  SAM: atnaujinta į gydymo įstaigas vykstančių asmenų testavimo dėl COVID-19 tvarka
  "Linava" prašo valdžios institucijų paskiepyti vairuotojus nuo koronaviruso
  Tegai:
  BMW

  Svarbiausios temos