09:43 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kartu skandalingos buvusios Lietuvos vadovės biografijos autorė pažymėjo, kad neabejoja pačiu vakcinacijos faktu

  VILNIUS, kovo 5 — Sputnik. Žurnalistė Rūta Janutienė papriekaištavo buvusiai Lietuvos prezidentei Daliai Grybauskaitei, įkėlusiai inscenizuotą nuotrauką, kurioje ji skiepijama nuo COVID-19. Apie tai žurnalistė parašė Facebook.

  "Fotografuojantis tokia jautria tema nereikėtų pastatomųjų nuotraukų. Neabejoju, kad buvo pasiskiepyta, bet žinant, kiek aplink nepasitikinčių ir įtarių, derėjo apsauginį kamštelį nuo švirkšto vis dėlto nuimti", — rašė ji.

  Anksčiau Grybauskaitė savo Facebook puslapyje paskelbė savo skiepijimosi nuotrauką. "Kasmet skiepijuosi nuo gripo. O skiepytis nuo koronaviruso — tai ir moralinė pareiga, kad neplatintume ligos ir apsaugotume kitus. Kviečiu nebijoti ir duoti tam virusui į kailį", — pridūrė ji.

  Экс-президент Литвы Даля Грибаускайте привилась от коронавируса
  Buvusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasiskiepijo nuo koronaviruso

  Anksčiau dabartinis Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė pasirengimą pasiskiepyti vakcina "AstraZeneca".

  Lietuvoje karantinas pratęstas iki kovo pabaigos, judėjimo tarp savivaldybių apribojimai pratęsti iki kovo 15 dienos.

  Vyriausybė nusprendė pritarti karantino priemonių sušvelninimui. Šalyje atsivers kai kurios kultūrinės erdvės, bus atnaujinti vairavimo egzaminai, o kai kuriais atvejais bus leidžiami dviejų namų ūkių kontaktai.

  Naujausiais duomenimis, Lietuvoje iš viso patvirtinta daugiau nei 200 tūkstančių infekcijos atvejų, mirė 3 294 pacientai. Vien pirmąją vakcinos dozę gavo daugiau nei 189 tūkst. Tuo pačiu metu daugiau nei 76 tūkstančiai gyventojų buvo visiškai paskiepyti.

  Janutienė jau seniai garsėja savo knyga apie Dalią Grybauskaitę. 2012 metais žurnalistė parengė laidą "Paskutinė instancija", kurioje ruošėsi kalbėti apie Grybauskaitės komunistinę praeitį. Laida turėjo būti transliuojama per TV3 lapkričio pabaigoje, tačiau tai neįvyko, o visi prie laidos kūrimo prisidėję darbuotojai buvo atleisti.

  Tegai:
  vakcinacija, vakcina, Dalia Grybauskaitė, Lietuva

  Svarbiausios temos