09:09 2021 Balandžio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (403)

  Iš viso daugiau nei du tūkstančiai sunkvežimių bando išvykti iš Baltarusijos į ES šalis

  VILNIUS, kovo 9 — Sputnik. Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje susidarė didelės eilės sunkvežimių, praneša Baltarusijos valstybės sienos komitetas.

  Tik Kamennyj Log pasienio kontrolės punkte antradienio rytą stovi daugiau nei 550 sunkvežimių. Beniakonyse laukia beveik keturi šimtai sunkvežimių, apie 350 laukia eilėje Kotlovkos punkte, Privalkoje laukia daugiau nei 190 sunkvežimių.

  Ramesnė situacija pasienyje su Latvija. Tačiau ir ten yra spūsčių. Grigorovščinos pasienio kontrolės punkte eilėje laukia daugiau nei 130 sunkvežimių, o Urbanuose — daugiau nei 170 sunkvežimių.

  Lenkijos kryptimi susidarė nedidelės eilės. Didžiausia eilė Bruzgų patikros punkte — patikrinimo laukia daugiau nei 150 sunkvežimių. Berestovicoje ir Kozlovičiuose stovi po penkiasdešimt automobilių.

  Eilės kontroliniuose punktuose ES kryptimi atsiranda gana dažnai. Paprastai tai atsitinka dėl programinės įrangos veikimo sutrikimų. Kaip pranešė Lietuvos pasieniečiai, atstatyti darbą reikia laiko, o muitinės pareigūnai ir pasieniečiai krovinius įformina rankiniu režimu, todėl laidumas mažėja.

  Baltarusijos valstybės sienos komitetas ne kartą yra pareiškęs, kad Lietuva pažeidžia susitarimus dėl ritmingo transporto priėmimo, dėl to susidaro eilės.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (403)
  Tegai:
  eilės pasienyje, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos