10:55 2021 Balandžio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1831)

  Siūlymai grąžinti mokinius į mokyklas bus pateikti kitam Vyriausybės posėdžiui, kuris numatytas trečiadienį

  VILNIUS, kovo 15 — Sputnik. Sveikatos apsaugos bei švietimo, mokslo ir sporto ministrai rengia planą grąžinti visus pradinių klasių mokinius į mokyklas. Atitinkamą dokumentą Vyriausybė svarstys trečiadienį.

  Apie tai pirmadienio Vyriausybės posėdyje pranešė premjerė Ingrida Šimonyte. 

  "Šią savaitę vėliau, kai sveikatos ir švietimo ministrai sudėlios pasiūlymų normalų tekstą ar principus, svarstysime dėl sąlygų, kuriomis pradinukai galėtų grįžti į kontaktinį ugdymų", — sakė ji.

  Pasak sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio, šie siūlymai bus pateikti kitam Vyriausybės posėdžiui, kuris numatytas trečiadienį.

  Vilnius
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Anksčiau Vyriausybė leido 26 savivaldybėms savo pasirinktose ugdymo įstaigose vykdyti ugdymą pagal pradinio ugdymo programą mišriu būdu nuolat atliekant testus dėl COVID-19 ir laikantis saugumo reikalavimų. Šiuo metu kontaktinis ugdymas atnaujintas keturiose sostinės mokyklose. 

  Lietuvoje lapkričio 7-ąją paskelbus antrąjį karantiną, dauguma moksleivių perėjo į nuotolinį ar mišrų mokymąsi. Nuo gruodžio 14 dienos pradinukai išleisti atostogų ir nuo sausio iki šiol mokosi iš namų.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1831)

  Dar šia tema

  Įvardytos savivaldybės, kuriose vaikai galės grįžti į mokyklas
  Dar trys Vilniaus mokyklos atvers duris moksleiviams
  Tegai:
  mokykla

  Svarbiausios temos