22:47 2021 Balandžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1964
 • RUB90.5504
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (399)

  Krovinyje, kurį bandyta padaryti kuo panašesnį į ledo lytį, rasti 1 000 pakelių cigarečių su Baltarusijos banderolėmis. Per savaitę tai buvo jau antras panašus atvejis

  VILNIUS, kovo 15 — Sputnik. Kapčiamiesčio pasieniečiai iš Nemuno ištraukė rūkalų kontrabandą iš Baltarusijos, praneša VSAT spaudos tarnyba. 

  Penktadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kapčiamiesčio pasienio užkardos pareigūnai Nemune, ties Lazdijų savivaldybės Varviškės kaimu, pastebėjo įtartiną keturkampę lytį. 

  Pasieniečiai maždaug už 4 metrų nuo kranto tarp ledų ir meldynų įstrigusį įtartiną objektą partempė į krantą. Paaiškėjo, kad tai buvo į polietileną supakuotas krovinys — 1 000 pakelių cigarečių "Minsk Capital" su baltarusiškomis banderolėmis. Ryšulyje, kurį bandyta padaryti kuo panašesnį į ledo lytį, buvo paslėptas GPS siųstuvas. 

  Dėl šio įvykio pradėta administracinės bylos teisena. Cigaretės saugomos Kapčiamiesčio pasienio užkardoje.

  Kai Nemunas iš Baltarusijos įteka į Lietuvą, juo 17 kilometrų eina abiejų valstybių siena. Šiame upės aukštupyje iš Baltarusijos nuolat bandoma plukdyti kontrabandinius rūkalus.

  Kovo 10 dieną Druskininkų pasieniečiai iš Nemuno ties Druskininkų savivaldybės Švendubrės kaimu ištraukė rūkalų kontrabandą su irgi pritvirtintu GPS prietaisu. Baltarusijos krante nuleistas krovinys, 2000 pakelių cigarečių "Fest", buvo sukonstruotas kaip apskritimas, matyt, bandant jį irgi padaryti panašesnį į ledo lytį.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (399)

  Dar šia tema

  VSAT primena: apribojimai taikomi ir išplaukiant į vidaus vandenis ar jūrą
  Uzbekas neįleistas į Lietuvą dėl galimai suklastoto vairuotojo pažymėjimo
  VSAT pareigūnai sulaikė du neteisėtų cigarečių krovinius ir tris kontrabandininkus
  Nuo pasieniečių sprukęs kontrabandininkas šoko į ledinę upę
  Tegai:
  kontrabanda, pasieniečiai, Baltarusija

  Svarbiausios temos