12:12 2021 Balandžio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad vilkiko vairuotojas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas

  VILNIUS, kovo 17 — Sputnik. Neapdraustą vilkiką vairavęs kirgizas bandė papirkti Medininkų punkte dokumentus tikrinusį pasienietį, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Antradienį Medininkų punkte VSAT pareigūnai tikrino iš Lietuvos į Baltarusiją vykusio 53-ejų Kirgizijos piliečio ir jo vairuoto vilkiko "Volvo" dokumentus. Sunkiasvorė transporto priemonė buvo pažymėta kirgiziškais valstybiniais registracijos numeriais.

  Patikros metu pasienietis nustatė, kad vairuotojas neturi privalomojo civilinės atsakomybės draudimo. Užsienietis buvo įspėtas, jog už tai baudžiama administracine tvarka. Vyrui taip pat buvo paaiškinta, kad draudimo liudijimą jis gali įsigyti Medininkų punkte, kuriame šias paslaugas teikia draudimo kompanijos.

  Tačiau kirgizas pasieniečiui pasiūlė "susitarti" ir atkišo savo pasą, kuriame buvo 10 eurų kupiūra. VSAT pareigūnas užsienietį įspėjo, kad už tokius veiksmus gresia baudžiamoji atsakomybė. Kirgizas patvirtino tai žinąs, tačiau sumanymo papirkti savo pareigas vykdžiusį pasienietį neatsisakė ir vėl siūlė pinigų.

  Tuomet "Volvo" vairuotojas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Užsieniečiui gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas.

  Už neapdrausto vilkiko vairavimą VSAT pareigūnai kirgizą dar nubaudė administracine 30 eurų bauda.

  Dar šia tema

  Pasieniečiai sulaikė kaunietį su kontrabandiniais rūkalais
  Per savaitę daugiau nei trečdalis kirtusių sieną su Lenkija asmenų neužpildė NVSC anketų
  Pasieniečiai ištraukė iš Nemuno kontrabandinę "lytį" iš Baltarusijos
  Tegai:
  kyšininkavimas, pasienietis, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos