13:21 2021 Balandžio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pas 27 metų vyriškį rasti pistoletai-kulkosvaidžiai, pneumatiniai ginklai, revolverio dalys, ugnies ir garso slopintuvas, daugiau nei 1 000 įvairaus kalibro šovinių ir kastetas

  VILNIUS, kovo 19 — Sputnik. Klaipėdos kriminalistai su įkalčiais sulaikė asmenį, kuris įtariama neteisėtai disponavo dideliu kiekiu šaunamųjų ginklų ir šaudmenų. Apie tai praneša Policijos departamentas.

  KPONTV ir Klaipėdos miestų PK pareigūnams tęsiant pernai pradėtą tyrimą nustatyta, kad 26 metų įtariamasis klaipėdietis gali būti susijęs su bendrininku iš Prienų rajono. Vasario mėnesį Prienų rajone uostamiesčio pareigūnai sulaikė anksčiau neteisėtą, 27 metų vienoje iš Kauno rajono įmonių dirbantį vyriškį.

  Pastarojo asmens gyvenamosiose vietose bei priklausiniuose Prienų rajone ir Birštone rasti du pistoletai-kulkosvaidžiai, du pistoletai, du pneumatiniai ginklai, išardyto revolverio, kitų ginklų dalys, ugnies ir garso slopintuvas, šešios šovinių dėtuvės, daugiau nei 1 000 įvairaus kalibro šovinių, kastetas. Kratų metu rasti ginklai, jų dalys ir šoviniai perduoti tirti ekspertams.

  Įtariamajam ir kartu su juo gyvenančiam 60 m. tėvui anksčiau buvo išduoti leidimai laikyti pistoletus, lygiavamzdžius bei graižtvinius šautuvus. Šiuos teisėtai laikomus ginklus ir jiems skirtus šovinius teisėsaugininkai taip pat paėmė, įtardami, kad pastarieji buvo laikomi galimai pažeidžiant teisės aktuose nustatytus reikalavimus.

  Be to, sulaikytojo ir jo tėvo gyvenamojo namo kieme bei patalpose aptikti tinklai ir sumedžioti laukiniai gyvūnai, jų kailiai ir kūno dalys. Iškviesti aplinkosaugos specialistai nustatė galimus administracinių nusižengimų kodekse numatytus pažeidimus. Pirminiais duomenimis, gamtai padaryta žala gali viršyti 47 tūkst. eurų.

  Įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į Klaipėdos apskrities VPK areštinę. Jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, kuri vėliau pakeista į intensyvią priežiūrą. Sulaikytojo tėvas apklaustas specialiuoju liudytoju.

  Už neteisėtą disponavimą ne mažiau kaip trimis šaunamaisiais ginklais arba dideliu kiekiu šaudmenų baudžiama laisvės atėmimu nuo 4 iki 8 metų.

  Dar šia tema

  Policijos pareigūnai švenčioniškio automobilyje rado kontrabandines cigaretes
  Policinės valstybės priemonėmis? Kaip "kiberpatrulis" gelbės lietuvių orumą
  Vaikinas pyktį išliejo ant policijos komisariato durų — video
  Policijos pareigūnai išgelbėjo į šulinį įkritusius sūnų ir tėvą — video
  Tegai:
  ginklai

  Svarbiausios temos