15:54 2021 Balandžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1904
 • RUB91.9588
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  VSAT vilkikų vairuotojams rekomenduoja artimiausiu metu rinktis ne tik Medininkų punktą, bet ir kitus Lietuvos pasienyje su Baltarusija veikiančius tarptautinius sausumos punktus

  VILNIUS, kovo 22 — Sputnik. Dėl rekonstrukcijos darbų nuo kitos savaitės gali sumažėti Medininkų pasienio kontrolės punkto pralaidumas, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  "Šiuo metu Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos vykdo šio didžiausio tarptautinio pasienyje su Baltarusija veikiančio punkto modernizavimo projektą. Nuo kovo 22 d., pirmadienio, čia pradedami darbai, dėl kurių sumažės eismo juostų skaičius. Tai turės įtakos ir punkto pralaidumui, kuris kai kuriais laikotarpiais priklausomai nuo darbų pobūdžio, prognozuojama, gali sumažėti iki 50 proc." — teigiama pranešime. 

  Pabrėžiama, kad pasienio kontrolės punktų direkcija visus Medininkų punkto modernizavimo darbus planuoja baigti 2023 metais.

  Taip pat teigiama, kad dėl pandemijos metu įvestų apribojimų jau metus per pasienyje su Baltarusija veikiančius punktus, tarp jų ir Medininkų, yra labai sumažėjęs lengvaisiais automobiliais keliaujančių asmenų skaičius.

  "Dėl to atliekami modernizavimo darbai jų kelionėms daug įtakos neturės, skirtingai nuo krovinių vežėjų, kurių veiklai sienos kirtimo apribojimai pandemijos metu netaikomi. Vidutiniškai per parą per Medininkų kontrolės punktą į abi puses sieną kerta apie 1 000 krovininių automobilių", — rašoma VSAT pranešime.

  Taip pat VSAT vilkikų vairuotojams rekomenduoja artimiausiu metu rinktis ne tik Medininkų punktą, bet ir kitus Lietuvos pasienyje su Baltarusija veikiančius tarptautinius sausumos punktus — Lavoriškių, Šalčininkų ir Raigardo.

  Tegai:
  rekonstrukcija, Medininkai

  Svarbiausios temos