01:40 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasieniečiai pastebėjo, kaip vyras krovė maišus su tariamai neteisėtu kroviniu į savo automobilį

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Kaune pasieniečiai sulaikė šio miesto gyventoją, kuris iš jūrinio konteinerio į automobilį krovė kontrabandinius rūkalus, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Šeštadienį, kovo 20 dieną, VSAT pareigūnai užfiksavo, kaip vienoje Kauno gatvių 59-erių vyras iš ten stovėjusio jūrinio konteinerio pradėjo krauti maišus į savo "Audi A4" bagažinę.

  Netrukus automobilis su kroviniu pajudėjo, o jį sekę Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai vienoje iš Kauno degalinių "Audi A4" sulaikė.

  Jo bagažinėje buvo rasta 1 500 pakelių cigarečių "Fest" ir 500 pakelių cigarečių "NZ Gold" su Baltarusijos akcizo ženklais. Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

  Tęsiant jo veiksmus Kaune ir Kauno rajone buvo atliktos kratos. Vieno namo kieme Kauno rajono Neveronių kaime stovėjusiame automobilyje "VW Caddy" VSAT pareigūnai rado dar 1 880 pakelių cigarečių "Fest" su Baltarusijos akcizo ženklais.

  59-erių kaunietis buvo sulaikytas, apklaustas ir paleistas. Jam skirta kardomoji priemonė rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

  Sulaikytos cigaretės ir automobiliai saugomi Pagėgių pasienio rinktinėje.  

  Tegai:
  Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Lietuva, Kaunas, cigarečių kontrabanda, kontrabanda

  Svarbiausios temos