10:01 2021 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2035
 • RUB91.7527
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaip skiepijasi politikai ir žvaigždės Lietuvoje ir pasaulyje (25)

  Lietuvos vidaus reikalų ministrė pažymėjo, jog pasitiki mokslu, ir paragino visus Lietuvos gyventojus nedelsti, neabejoti ir pirmai progai pasitaikius pasiskiepyti

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pareiškė, kad antradienį pasiskiepys vakcina nuo koronaviruso "AstraZeneca".

  "Kaip jau buvau sakiusi anksčiau, renkuosi "AstraZeneca" vakciną, ja jau paskiepyti vyresnio amžiaus mano artimieji, kuriems teko vakcinuotis eilės tvarka. Pati skiepysiuosi rytoj, antradienį, 14:00 Vakcinavimo centre, Konstitucijos pr. 3, Vilniuje", — parašė ji savo Facebook paskyroje.

  Ministrė pažymėjo, jog pasitiki mokslu, ir paragino visus Lietuvos gyventojus nedelsti, neabejoti ir pirmai progai pasitaikius pasiskiepyti.

  "Kuo greičiau įgysime atsparumą koronavirusui, tuo greičiau galėsime laisviau gyventi, susitikti su artimaisiais ir draugais", — parašė ministrė.

  Šiandien vakcina "AstraZeneca" buvo paskiepytas prezidentas Gitanas Nausėda, procedūra buvo transliuojama tiesiogiai, taip pat premjerė Ingrida Šimonytė.

  Pirmadienį nuo koronaviruso taip pat turėtų būti paskiepyti Sveikatos apsaugos ministerijos vadovas Arūnas Dulkys ir Seimo pirmininkė Viktoria Čmilytė-Nielsen, kurie anksčiau sirgo COVID-19.

  Sprendimas, kad Lietuvos valdžia yra skiepijama "AstraZeneca", buvo priimtas siekiant "padidinti pasitikėjimą" vakcina.

  Praėjusį ketvirtadienį Europos vaistų agentūra (EVA), įvertinusi duomenis apie galimas tromboembolines komplikacijas pasiskiepijusiems "AstraZeneca", paskelbė, kad vakcina yra veiksminga ir saugi nuo koronaviruso. Ryšio tarp komplikacijų ir vaistų kokybės nenustatyta.

  COVID-19 vakcinų palyginimas
  © Sputnik
  COVID-19 vakcinų palyginimas
  Temos:
  Kaip skiepijasi politikai ir žvaigždės Lietuvoje ir pasaulyje (25)
  Tegai:
  vakcina, vakcinacija, koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos