05:55 2021 Balandžio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (74)

  Vilniaus oro uosto duomenimis, tiesioginio skrydžio tarp Vilniaus ir Stokholmo bilieto kaina bus nuo 44 eurų į vieną pusę

  VILNIUS, vasario 23 — Sputnik. Nuo balandžio 1 dienos oro bendrovė "SAS Scandinavian Airlines" atnaujins tiesioginį maršrutą tarp Vilniaus ir Stokholmo (Arlandos oro uostas), praneša Lietuvos oro uostų spaudos tarnyba.

  Šiuo maršrutu pirmieji skrydžiai vyks jau balandžio 1 ir 5 dieną, o nuo balandžio 12 dienos bus vykdomi du reguliarūs skrydžiai per savaitę (pirmadieniais ir penktadieniais).

  Anot oro bendrovės atstovų, artimoje ateityje galimi ir papildomi skrydžių dažniai šiuo maršrutu, tai priklausys nuo būsimų šalių reikalavimų arba apribojimų keliautojams bei paklausos lygio.

  Bilietus keliautojai įsigyti gali "SAS Scandinavian Airlines" svetainėje. Pažymima, kad tiesioginio skrydžio tarp Vilniaus ir Stokholmo bilieto kaina bus nuo 44 eurų į vieną pusę.

  Visas esamas ir artimiausiu metu planuojamas skrydžių kryptis iš Lietuvos oro uostų, taip pat reikalavimus keliautojams galima rasti Vilniaus oro uosto tinklalapyje.

  Pagal šiuo metu Lietuvoje galiojančią tvarką, visiems asmenims, vyresniems nei 16 metų, privaloma turėti neigiamą COVID-19 nustatymo tyrimo, atlikto ne anksčiau nei 72 val. prieš atvykimą į Lietuvą, rezultatą. Svarbu: serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas.

  Be to, visi, atvykstantys į Lietuvą, privalo užsiregistruoti NVSC ir laikytis karantino Lietuvos teritorijoje apribojimų. Visiems atvykusiems privaloma 10 dienų izoliacija, su galimybe ją susitrumpinti, savo lėšomis septintą dieną atlikus koronaviruso nustatymo tyrimą.

  Temos:
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (74)

  Dar šia tema

  Oro linijos "airBaltic" atnaujina skrydžius už ES ribų
  Tegai:
  Stokholmas, Vilnius, oro uostas, skrydžiai

  Svarbiausios temos