00:51 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasieniečiai uzbekui surašė atsisakymą leisti atvykti į Lietuvą ir paėmė įtartinus liudijimus. Užsieniečiui vilkiku su priekaba teko grįžti į Baltarusiją

  VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. Lavoriškių punkte pasieniečiai neleido į Lietuvą įvažiuoti uzbekui vilkiko vairuotojui, pateikusiam, įtariama, suklastotus transporto priemonių draudimo liudijimus, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Pirmadienį paryčiais Vilniaus rinktinės pasieniečiai Lavoriškių kontrolės punkte patikrino į Lietuvą iš Baltarusijos vykusio vilkiko
  "Mercedes Benz Actros" su priekaba "Schmitz" dokumentus.

  Uzbekistane registruotą sunkiasvorę transporto priemonę vairavo 49-erių šios šalies pilietis. Be kitų dokumentų, vairuotojas patikrą vykdžiusiems pasieniečiams padavė ir vilkiko bei priekabos, kurioje buvo metalo krovinys, draudimo liudijimus. VSAT pareigūnai iškart pastebėjo, kad šie lietuviški dokumentai yra, įtariama, suklastoti.

  Pasieniečiai uzbekui surašė atsisakymą leisti atvykti į Lietuvą ir paėmė įtartinus liudijimus. Užsieniečiui vilkiku su priekaba teko grįžti į Baltarusiją.

  Dar šia tema

  Pasieniečiai ištraukė iš Nemuno kontrabandinę "lytį" iš Baltarusijos
  Neapdraustą vilkiką vairavęs kirgizas bandė papirkti dokumentus tikrinusį pasienietį
  Medininkuose dėl rekonstrukcijos darbų gali apmažėti punkto pralaidumas
  Tegai:
  suklastotas dokumentas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos