08:01 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaip skiepijasi politikai ir žvaigždės Lietuvoje ir pasaulyje (25)

  Taip pat jis pažymėjo, kad jauni žmonės dabar "skiepijasi" kitokiu būdu: rengia vakarėlius, suserga ir taip įgyja imunitetą, todėl pažymėjo, kad svarbu rodyti tinkamą pavyzdį

  VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. Mišrios Seimo narių grupės atstovas Remigijus Žemaitaitis pasiskiepijęs nuo COVID-19 teigia, kad "čipavimas" nesuveikė ir jam viskas gerai. Apie tai jis rašo savo Facebook paskyroje.

  "Na štai, esu paskiepytas — "sučipuopas". Laukiu, kol pradės veikti su vakcina įleisti nanorobotai. Pagal scenarijų nuo šio skiepo turėčiau nebematyti ruošiamų dokumentų ir nebemokėti kalbėti, prieštarauti. Jei nutilsiu — žinokit, kad "čipas" veikia!
  Laukiau ilgokai, tačiau panašu, kad niekas nepasikeitė. Vos įdūrė, vėl užsimaniau lėkti, dirbti ir su visais kalbėti. Tiesa, šiandien daktarai nerekomenduoja griebtis ūkio darbų. O planavau daugybę šakų supjauti ir sukrauti į pastogę. Kitą kartą", — rašo jis.

  Taip pat jis teigia, kad negalima kaltinti tų, kurie nesiskiepija, kaip ir tų, kurie tai daro.

  "Ir prieš skiepą ir po jo svarbiausias dalykas liko kiekvieno žmogaus sąmoningumas. Kuo daugiau pasiskiepysime, tuo greičiau baigsis visos nesąmonės", — teigia jis.

  Taip pat Žemaitaitis pažymėjo, kad jauni žmonės dabar "skiepijasi" kitokiu būdu: rengia vakarėlius, suserga ir taip įgyja imunitetą, todėl pažymėjo, kad svarbu rodyti tinkamą pavyzdį.

  Politikas pasidalijo praktiškais patarimais bijantiems skiepų.

  "Jei jūs bijote skiepo — paklausykite sau patinkančios muzikos. Jei esate alergiškas — išgerkite jums įprastų vaistų nuo alergijos. Jei nerimaujate dėl krešėjimo — daug skysčių ir tabletė paracetamolio tikrai padės išvengti to, dėl ko dreba internetai", — rašo jis.

  Jis pabrėžė, kad pykčiai vis tiek išliks, todėl reikės ir toliau spręsti, kas geriau žmonėms, valstybei. 

  Kovo 18 dieną Europos vaistų agentūra (EVA), įvertinusi duomenis apie galimas tromboembolines komplikacijas pasiskiepijusiems "AstraZeneca", paskelbė, kad vakcina yra veiksminga ir saugi nuo koronaviruso. Ryšio tarp komplikacijų ir vaistų kokybės nenustatyta.

  Antrasis karantinas Lietuvoje buvo įvestas lapkričio pradžioje ir galioja iki kovo 31 dienos imtinai. Tačiau valdžios institucijos neatmeta jo išplėtimo tikimybės, jei epidemiologinė padėtis nepagerės.

  Naujausiais duomenimis, Lietuvoje nustatyta daugiau nei 210 tūkstančių atvejų, mirė daugiau nei 3,5 tūkstančio žmonių.

  Temos:
  Kaip skiepijasi politikai ir žvaigždės Lietuvoje ir pasaulyje (25)
  Tegai:
  vakcina, vakcinacija, koronavirusas, Remigijus Žemaitaitis

  Svarbiausios temos