22:50 2021 Balandžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1964
 • RUB90.5504
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kauno gyventojas buvo teistas už disponavimą labai dideliu kiekiu narkotinių ir psichotropinių medžiagų

  VILNIUS, kovo 24 — Sputnik. Kauno apylinkės teismas 38-erių metų kaunietį I. D. pripažino kaltu dėl neteisėto praturtėjimo, praneša Prokuratūros spaudos tarnyba. 

  Vyras jau ne kartą teistas už kitus nusikaltimus, paskutinį kartą — už neteisėtą disponavimą labai dideliu kiekiu narkotinių ir psichotropinių medžiagų. Teismas, skirdamas nuosprendį, subendrino pastarąją bausmę su ankstesniąja bausme ir skyrė jam 13 metų laisvės atėmimo.

  Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo psichotropinėmis medžiagomis 2017 metų spalį I. D. nuomojamame bute buvo atlikta krata. Jos metu pareigūnai vonios kambaryje aptiko paslėptus 74 tūkstančius eurų grynųjų pinigų. Dar 835 eurai surasti kitose buto vietose. 

  Vyras iš pradžių teigė, kad pinigai priklauso jam, esą dalį jų jis pasiskolino iš lombardo buto remontui, o kitą dalį — iš privataus asmens, nes ketino pirkti sklypą. Vėliau vyras pakeitė parodymus ir nurodė, kad visi šie pinigai priklauso pažįstamam iš Vokietijos. Tačiau bylą nagrinėjęs teisėjas nepatikėjo šia teisiamojo versija.

  Išnagrinėjęs baudžiamąją bylą teismas pripažino, kad I. D. veiksmai, padarant jam inkriminuotą nusikaltimą, visiškai įrodyti, abejoti jo kaltumu pagrindo nėra. Teismas nustatė, kad pinigai pas vyrą atsidūrė neteisėtai, todėl, kaip tai ir numatyta baudžiamajame įstatyme, juos konfiskavo.

  Teismo nuosprendis gali būti skundžiamas apeliacine tvarka Kauno apygardos teismui.

  Dar šia tema

  Baltarusijos generalinė prokuratūra išsiuntė Lietuvai prašymą išduoti Tichanovskają
  Latvijos prokuratūra atsisakė nutraukti rusakalbių žurnalistų bylą
  Iš prokuroro pareigų atleistas prieš sutuoktinę smurtavęs Saulius Galminas
  Tegai:
  Kaunas

  Svarbiausios temos