12:36 2021 Balandžio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1831)

  Pranešime teigiama, kad jau anksčiau buvo paskiepyti 186 Laisvės atėmimo vietų ligoninės darbuotojai

  VILNIUS, kovo 25 — Sputnik. Šiandien pradėti skiepyti Alytaus ir Marijampolės pataisos namų pareigūnai, taip pat Laivės atėmimo vietų ligoninėje esantys nuteistieji, kurie papuola į rizikos grupes skiepijamas prioriteto tvarka, praneša Kalėjimų departamentas.

  EpiVacCorona vakcina
  © Sputnik / Григорий Сысоев

  Pažymima, kad jau anksčiau buvo paskiepyti 186 Laisvės atėmimo vietų ligoninės darbuotojai.

  "Pataisos namų darbuotojai dabar skiepijami prioriteto tvarka kaip svarbias visuomenei funkcijas atliekantys asmenys. Visiems šiandien besiskiepijusiems — tiek darbuotojams, tiek nuteistiesiems buvo pasiūlyta "AstraZeneca" vakcina. Kai kurie jų sakė, kad jiems garbė pasiskiepyti prezidentine vakcina", — teigia Kalėjimų departamento prie Teisingumo ministerijos direktorius Virginijus Kulikauskas.

  Pabrėžiama, kad Alytaus pataisos namams pareigūnų vakcinavimo galimybes pasiūlė Alytaus rajono savivaldybė. Skiepytis užsiregistravo 103 pataisos namų darbuotojai. Marijampolėje norą vakcinuotis pareiškė 140 darbuotojų — didesnioji dalis visų dirbančiųjų.

  "Dabartinė sergamumo situacija pataisos namuose – registruojame pavienius naujų susirgimų atvejus, tiek darbuotojų, tiek nuteistųjų. Tačiau buvo atoslūgis, kai nebuvo fiksuojama jų visiškai. Tuo tarpu didžiausias sergamumas buvo praeitų metų pabaigoje. Laimei, kol kas koronaviruso pandemijos metu įkalinimo įstaigose buvo išvengta protrūkių", — sakė Kalėjimų departamento Sveikatos skyriaus vedėja Birutė Semėnaitė.

  Pažymima, kad bausmių vykdymo sistemos įstaigose buvo ir iki šiol taikomos įvairios virusų plitimui kelią užkertančios ir kontaktus mažinančios priemonės.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1831)
  Tegai:
  vakcinacija, vakcina, Kalėjimų departamentas, kalėjimas

  Svarbiausios temos