05:40 2021 Balandžio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Dar vienam Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnui, žinojusiam apie kolegos dalyvavimą medžioklėje, kurioje buvo neteisėtai nušautas taurusis elnias, ir kuris nesiėmė jokių veiksmų užkirsti kelio daromam teisės pažeidimui, skirtas griežtas papeikimas

  VILNIUS, kovo 26 — Sputnik. Iš tarnybos atleistas pareigūno vardą pažeminęs Ukmergės rajono policijos komisariato vyriausiasis patrulis, praneša Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato spaudos tarnyba.

  Lietuvos generalinė prokuratūra
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Tarnybinis patikrinimas buvo atliktas dėl Ukmergės rajono policijos pareigūno, dalyvavusio medžioklėje, kurioje buvo neteisėtai nušautas taurusis elnias. Toks pareigūno elgesys sukėlė didelį atgarsį visuomenėje, neigiamą reakciją bei pasipiktinimą.

  Tarnybinio patikrinimo metu nustatyta, kad tokie pareigūno veiksmai vertintini kaip policijos pareigūno vardo pažeminimas bei policijos pareigūno priesaikos sulaužymas, pasireiškęs priešingais teisės ir tarnybinės etikos normų reikalavimams veiksmais, pažeminusiais vidaus tarnybos sistemos autoritetą, griaunančiais pasitikėjimą vidaus reikalų įstaiga bei ją kompromituojantys.

  "Šio pareigūno veiksmų pobūdis akivaizdžiai kertasi ir su visuomenėje galiojančiomis moralės nuostatomis bei visuomenės teisėtais lūkesčiais, kurių visuomenė tikisi iš pareigūnų, šie veiksmai akivaizdžiai nesuderinami su jo tuo metu užimamomis pareigomis bei policijos pareigūno statusu", — sakoma pranešime.

  Dar vienam Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnui, žinojusiam apie kolegos dalyvavimą medžioklėje ir nušautą elnią, ir kuris nesiėmė jokių veiksmų užkirsti kelio daromam teisės pažeidimui, skirta tarnybinė nuobauda — griežtas papeikimas.

  Tegai:
  Ukmergės rajonas, Lietuva, policija, medžioklė

  Svarbiausios temos