16:48 2021 Balandžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1904
 • RUB91.9588
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Lietuvos paštas įpareigotas per savaitę imtis reikalingų veiksmų, kad vėluojančių iš užsienio siuntų išskirstymas būtų suvaldytas

  VILNIUS, kovo 26 — Sputnik. Susisiekimo viceministrė Agnė Vaiciukevičiūtė penktadienį  susitiko su Lietuvos pašto valdybą, praneša ministerijos spaudos tarnyba.

  Susitikime aptarta siuntų vėlavimo problema, pasirengimas valdyti susijusias rizikas bei valdybos veiksmai, sprendžiant šį klausimą. 

  Lietuvos pašto valdyba kartu su įmonės vadovybe įpareigota per savaitę imtis reikalingų veiksmų, kad vėluojančių iš užsienio siuntų išskirstymas būtų suvaldytas ir sureguliuotas iki balandžio 15 dienos.

  Iš valdybos taip pat tikimasi viešos komunikacijos ir aiškios informacijos apie vykdomus veiksmus suinteresuotoms grupėms — gyventojams, Seimo nariams, Vyriausybei ir kt. 

  Balandžio viduryje ministerija, susitikusi su įmonės vadove ir valdyba, įvertins situaciją ir pasiektus rezultatus valdant šią krizę.

  Anksčiau šią savaitę viceministrė šiems klausimams spręsti susitiko ir su bendrovės vadove Asta Sungailiene.

  "Lietuvos pašto galutiniai savininkai esame mes visi — mokesčių mokėtojai, todėl bendrovės vadovybė ir jos valdyba privalo dėti visas pastangas, kad įmonė būtų valdoma ir paslaugos teikiamos atsižvelgiant į visų Lietuvos gyventojų lūkesčius bei poreikius", — susitikime kalbėjo viceministrė.

  Pasak jos, įmonės vadovybė ir valdyba turi imtis atsakomybės ir aktyviai spręsti susidariusią situaciją, kuo greičiau šalinti jos priežastis ir užkirsti kelią joms atsirasti ateityje.

  Anksčiau Lietuvos paštas pranešė, kad dėl daugiau kaip du kartus išaugusio siuntinių skaičiaus ir pereinamojo laikotarpio diegiant automatizuotą skirstymą dalis klientų pirmosiomis kovo savaitėmis susidūrė su laikinais siuntų pristatymo vėlavimais.  

  Dar šia tema

  Lietuvos paštas: sausio mėnesį beveik 80 proc. daugiau siuntų
  Tegai:
  Lietuvos paštas

  Svarbiausios temos