09:42 2021 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2035
 • RUB91.7527
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaip skiepijasi politikai ir žvaigždės Lietuvoje ir pasaulyje (25)

  Šią savaitę šalies valdžia pradėjo skiepytis nuo koronaviruso. Pavyzdį gyventojams parodė ir Marijampolės meras Povilas Isoda

  VILNIUS, kovo 27 — Sputnik. Marijampolės meras Povilas Isoda šeštadienį pasiskiepijo AstraZeneca vakcina. Apie tai jis parašė savo puslapyje Facebook.

  Pasak mero, šią savaitę turėtos 1200 "AstraZeneca" vakcinos "ištirpo" per kelias dienas, beliko tik 100 dozių. Pranešama, kad visų pirma buvo skiepyti policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai, kalėjimo darbuotojai, nacionaliniam saugumui svarbių įmonių darbuotojai ir švietimo sistemos darbuotojai. Buvo paskiepyti ir dalis lėtinėmis ligomis sergantys žmonės, senjorai. 

  Taip pat per savaitę buvo paskiepyta virš 600 senjorų Pfizer vakcina. 

  "Šiandien, esant įtrauktam į prioritetų sąrašą, ir aš pats parodžiau pavyzdį - pasiskiepijau AstraZeneca vakcina. Procedūra paprasta, neskausminga. Tikiu mokslu ir noriu būti pasiruošęs susidūrimui su šiuo grėsmingu virusu. Raginu ir jus visus neabejoti, pasiskiepyti, kad kuo greičiau grįžtume į normalų gyvenimą", — parašė Marijampolės meras.

  Lietuvos politikai skiepijami "AstraZeneca", kad "padidintų pasitikėjimą" šia vakcina. Pirmadienį pasiskiepijo prezidentas Gitanas Nausėda, ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė, Seimo pirmininkė Viktoria Čmilytė-Nielsen ir Sveikatos apsaugos ministerijos vadovas Arūnas Dulkys. Antradienį prasidėjo Seimo narių ir ministrų skiepijimas.

  Anksčiau apie savo pojūčius po skiepų pasakojo Seimo pirmininkė, Sveikatos apsaugos ministerijos vadovas ir partijos "Laisvė ir teisingumas" pirmininkas Remigijus Žemaitaitis. Čmilytė-Nielsen ir Dulkys karščiavo, Seimo pirmininkė jautė nedidelį silpnumą. Žemaitaitis pažymėjo, kad skauda kojas ir injekcijos vietą.

  Temos:
  Kaip skiepijasi politikai ir žvaigždės Lietuvoje ir pasaulyje (25)

  Dar šia tema

  Klaipėdos merija kviečia senjorus pasiskiepyti "AstraZeneca" vakcina be registracijos
  Vakcinos "AstraZeneca" veiksmingumas pasirodė esąs mažesnis nei buvo skelbta
  Veryga papasakojo apie savo savijautą po skiepo "AstraZeneca" vakcina
  Lietuva gavo aštuntą "AstraZeneca" vakcinų siuntą
  Dulkys kaip vakcinacijos vėlavimo priežastį įvardijo "AstraZeneca" "reputacijos krizę"
  Tegai:
  AstraZeneca, Marijampolė

  Svarbiausios temos