09:15 2021 Balandžio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1855)

  Tuo pačiu jis pažymėjo, kad už karantino taisyklių pažeidimą visi dalyviai turi būti nubausti pagal galiojančius įstatymus

  VILNIUS, kovo 29 — Sputnik. Visiems M.A.M.A dalyvavusiems asmenims turėtų būti skiriama bauda už karantino pažeidimą ir 7 dienas izoliuotis, savo Facebook paskyroje rašė "Euromonitor International" duomenų analitikas Vaidotas Zemlys-Balevičius.

  "MAMA apdovanojimai iš tikrųjų yra puiki galimybė patikrinti kiek saugūs yra tokie renginiai. Visi dalyviai turi eiti į 7 dienų karantiną ir po 7 dienų turi būti patikrinta kiek jų susirgo (PGR testas). Jeigu nesusirgo nė vienas, puiku, reiškiasi galima tokius renginius organizuoti (atitinkamai sugalvojus algoritmą, pvz testai ir karantinas prieš, karantinas ir testai po)", — rašė jis.

  Tuo pačiu jis pažymėjo, kad už karantino taisyklių pažeidimą visi dalyviai turi būti nubausti pagal galiojančius įstatymus.

  Anksčiau Zemlys-Balevičius, savo ruožtu, pažymėjo, kad M.A.M.A. apdovanojimai iš tikrųjų yra puiki galimybė patikrinti, kiek saugūs yra tokie renginiai.

  M.A.M.A apdovanojimų ceremonija vyko šeštadienį Žalgirio arenoje. Po to, kai internete pasirodė nuotraukos iš renginio, organizatorius užklupo kritikos audra, susijusi su karantino priemonių pažeidimu.

  Žalgirio arenoje renginys vyko be žiūrovų, jo organizatoriai paskelbė, kad prieš renginį visi dalyviai buvo patikrinti dėl COVID-19, tačiau viešojoje erdvėje kilo pasipiktinimas, kad nebuvo laikomasi karantino taisyklių, nebuvo dėvimos kaukės, nebuvo laikomasi atstumo. Kai kurie žmonės šį įvykį pavadino "puota maro metu".

  Lietuvos vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė savo Facebook paskyroje pažymėjo suprantanti emocijas tų, kuriems pasipiktinimą kėlė tokio renginio surengimas karantino metu. Tačiau dabar, pasak jos, belieka išsiaiškinti, ar viskas buvo padaryta laikantis Vyriausybės nustatytų saugumo reikalavimų.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1855)
  Tegai:
  Kaunas, apdovanojimai, koronavirusas

  Svarbiausios temos