19:20 2021 Balandžio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1854)

  Pranešama, kad toks sprendimas penktadienį priimtas Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, siekiant užkirsti kelią pavojingų koronaviruso atmainų plitimui

  VILNIUS, kovo 29 — Sputnik. Nuo pirmadienio ekipažų ir įgulų nariai, vykdantys tarptautinius komercinius vežimus visų rūšių transporto priemonėmis, jei jų buvimo Lietuvoje laikas bus ilgesnis nei 72 val., privalės turėti dokumentą, patvirtinantį apie atliktą COVID-19 tyrimą, praneša Klaipėdos uosto spaudos tarnyba.

  Pranešama, kad toks sprendimas penktadienį priimtas Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, siekiant užkirsti kelią pavojingų koronaviruso atmainų plitimui.

  "Šie reikalavimai netaikomi ekipažų ir įgulų nariams, kurie vykdo keleivių vežimus tarptautinio susisiekimo maršrutais visų rūšių transporto priemonėmis, jei jie grįžta ar atvyksta į Lietuvos Respublikąkeleivių vežimo tarptautinio susisiekimo maršrutais reguliariais, specialiais ir užsakomaisiais reisais (visų rūšių transportu)", — teigiama pranešime.

  Pabrėžiama, kad tarptautinius komercinius vežimus Lietuvoje vykdančių įmonių vadovai privalės informuoti darbuotojus, liekančius Lietuvoje ilgiau kaip 72 val., apie šį reikalavimą.

  Įvedant šį reikalavimą atlikti koronaviruso testą tik tuo atveju, jei užtrunkama ilgiau nei 72 val., siekiama išlaikyti vadinamąjį "žaliąjį koridorių",  kad nebūtų sutrikdytas būtinųjų prekių patekimas į šalį ir tranzitas.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1854)
  Tegai:
  koronavirusas, Klaipėdos uostas

  Svarbiausios temos