10:42 2021 Balandžio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Paieška pievomis ir mišku truko apie 20 minučių, kol pėdsekys priėjo prie medžiais apaugusios vietos šalia vietinio eismo kelio

  VILNIUS, kovo 30 — Sputnik. Gintaro Žagunio užkardoje tarnaujantis olandų aviganis Herkus Šalčininkų rajone surado dingusį vyrą, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Pirmadienį vakare į pasieniečius pagalbos kreipėsi sunerimusi Šalčininkų rajono gyventoja, kuri pranešė, jog maždaug prieš 6 valandas iš Poškonių kaimo išėjo ir į netoliese esančius namus Stakų kaime negrįžo jos 56-erių giminaitis.

  Taip pat VSAT pareigūnai prašymo padėti rasti pradingėlį sulaukė ir iš policijos.

  Į pagalbą buvo išsiųstas kinologas su tarnybiniu ketverių metų olandų aviganiu Herkumi. Atvykus į vietą, kur vyras apytiksliai galėjo būti paskutinį kartą prieš patraukdamas į namus, Herkui buvo duota komanda sekti pėdsakais. Keturkojis juos užuodė ir pradėjo vesti pasieniečius.

  Paieška pievomis ir mišku truko apie 20 minučių, kol pėdsekys priėjo prie medžiais apaugusios vietos šalia vietinio eismo kelio. Čia jis ir rado žmogų. Dingęs vyras nejudėdamas gulėjo griovyje už keliolikos metrų nuo kelio, bet buvo sąmoningas. Ši vieta yra maždaug už kilometro nuo jo namų.

  Medikų pagalbos žmogui neprireikė. VSAT pareigūnai vyrą perdavė atvykusiems jo giminaičiams.

  Dar šia tema

  Pasieniečiai į Lietuvą neįleido suklastotus draudimus turėjusio uzbeko
  VRM: mažėja žmonių, kurie atvyksta į Lietuvą be QR kodų
  Lietuva atkūrė sistemas pasienyje, tačiau eilės beveik nesumažėjo
  Tegai:
  tarnybinis šuo, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos