19:22 2021 Balandžio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1854)

  Jei asmuo nepateikia testo rezultatų, bet nori kirsti Lenkijos valstybės sieną, prieš įvažiuodamas į šalį jis privalo nurodyti adresą, kuriuo įsipareigos karantinuotis 10 dienų

  VILNIUS, kovo 31 — Sputnik. Įvažiuojant į Lenkiją reikia turėti neigiamą COVID-19 testo rezultatą, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Apie tai Lietuvos Valstybės sienos apsaugos tarnybą informavo Lenkijos pasieniečiai.

  Pasak kaimyninės šalies pareigūnų, asmuo, vykstantis į Lenkiją jūros keliu reguliariais keltų reisais, taip pat sausumos keliais su Čekija, Lietuva, Vokietija ir Slovakija bet kokia transporto rūšimi arba pėsčiomis, privalo turėti neigiamą COVID-19 testo rezultatą. Testas turi būti atliktas ne vėliau kaip prieš 48 valandas ir išverstas į lenkų arba anglų kalbas.

  Jei asmuo nepateikia testo rezultatų, bet nori kirsti Lenkijos valstybės sieną, prieš įvažiuodamas į šalį jis privalo nurodyti adresą, kuriuo įsipareigos karantinuotis 10 dienų.

  Lenkijos pasieniečiai pabrėžė, jog Šengeno erdvės šalių piliečiai, turintys neigiamą COVID-19 testą, atvykę į Lenkiją karantinuotis neprivalo. Kitų šalių piliečiai, gyvenantys Lenkijoje arba turintys laikiną leidimą gyventi joje, atvykę į šalį turi 10 dienų karantinuotis.  

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1854)

  Dar šia tema

  Rusija įregistravo pirmąją pasaulyje vakciną nuo COVID-19 gyvūnams
  Lietuva apkaltino "Kremliaus kontroliuojamą" žiniasklaidą "sąmokslo teorijų" skelbimu
  Lazdijų rajone esančioje audinių fermoje nustatytas naujas COVID-19 židinys
  Tegai:
  koronavirusas, Lenkija, Lietuva, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)

  Svarbiausios temos