13:37 2021 Balandžio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2007
 • RUB92.0836
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1853)
  23

  "Maxima" nusprendė atsidėkoti darbuotojams už "sąmoningą ir visuomenei naudingą sprendimą skiepytis"

  VILNIUS, balandžio 1 — Sputnik. Prekybos tinkas "Maxima" pasiskiepijusiems savo darbuotojams suteiks 10 eurų vertės "Eurovaistinės" dovanų kuponus, rašoma prekybos centro tinklalapyje.

  Pasak prekybos tinklo generalinės direktorės Jolantos Bivainytės, "Maxima" pasisako už darbuotojų teisę rinktis, o šis sprendimas buvo priimtas suprantant skiepų svarbą visuomenės ir darbuotojų saugumo užtikrinimui.

  "Maxima" nusprendė atsidėkoti darbuotojams už "sąmoningą ir visuomenei naudingą sprendimą skiepytis", suteikiant simbolinius 10 eurų vertės "Eurovaistinės" dovanų kuponus. 

  "Gerbiame ir gerbsime kiekvieno "Maximos" darbuotojas teisę rinktis. Vis dėlto suprantame, kad skiepijimo procesas yra svarbus ne tik mūsų darbuotojų, bet ir visos visuomenės saugumo užtikrinimui. Tikiu, jog paskata pasiskiepyti padės užtikrinti saugumą mūsų parduotuvėse. O tai yra mūsų svarbiausias prioritetas", — sako Bivainytė.

  Pranešime pabrėžiama, kad kovo mėnesį bendrovė dar labiau sustiprino COVID-19 prevenciją ir siekdama užkardyti koronaviruso plitimo rizikas pradėjo reguliarius prevencinius darbuotojų tikrinimus greitaisiais COVID-19 antigenų testais.

  Praeiviai Vilniuje, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Kas 7–8 dienas testuojami apie 190 logistikos padalinio ir naujai atidaromos parduotuvės darbuotojų, vėliau įtraukiant ir kitas tikslines darbuotojų grupes. 

  Šiuo metu prekybos tinkle dirba apie 13 tūkst. darbuotojų.

  Antrasis karantinas Lietuvoje buvo įvestas lapkričio pradžioje ir galioja iki kovo 31 dienos imtinai. Tačiau Vyriausybė, atsižvelgdama į tai, kad pastarąsias dvi savaites susirgimų skaičius ir teigiamų testų dalis pradėjo didėti, penktadienį pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymui pratęsti karantiną iki balandžio 30 dienos.

  Šiuo metu ES rinkoje yra patvirtintos keturios vakcinos: "Pfizer/BioNTech", "Moderna", "AstraZeneca" ir "Johnson & Johnson".

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1853)

  Dar šia tema

  Kasiulevičius traukiasi iš Santaros klinikų po skandalo dėl žmonos skiepijimo
  Skiepijami kaliniai ir kalėjimų darbuotojai
  Putinas pasakojo, kaip jaučiasi po skiepų nuo koronaviruso

  Svarbiausios temos