12:54 2021 Balandžio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  "Linava" anksčiau pranešė, kad tai yra beprecedentis atvejis, kai per savaitę pasienyje susidariusios eilės dėl muitinės sistemų rekonstrukcijos nemažėjo

  VILNIUS, balandžio 1 — Sputnik. Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje laukia daugiau nei 1 490 sunkvežimių.

  Baltarusijos valstybės sienos komiteto duomenimis, ketvirtadienį, 08:00, prie įvažiavimo į Lietuvą Kotlovkos (Lavoriškių) pasienio kontrolės punkte stovi daugiau nei 130 sunkvežimių, Kamennyj Log (Medininkuose) — daugiau nei 370 sunkvežimių, Beniakonyse (Šalčininkuose) — daugiau nei 310, o Privalkoje (Raigarde) — daugiau nei 210. Iš viso daugiau nei 1 020 sunkvežimių.

  Lietuvos pasienio kontrolės punktų direkcijos duomenimis, prie įvažiavimo į Baltarusiją Medininkų kontrolės punkte stovi 320 sunkvežimių, Lavoriškių — 20, Raigardo — 30, Šalčininkų — 101.

  Prie įvažiavimo į Rusiją taip pat susidarė eilės, Panemunės pasienio kontrolės punkte — 81 sunkvežimis, Kybartų — 196 sunkvežimiai.

  Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija "Linava" anksčiau pranešė, kad tai yra beprecedentis atvejis, kai per savaitę pasienyje susidariusios eilės dėl muitinės sistemų rekonstrukcijos nemažėjo.

  Lietuvos vežėjai buvo priversti nebesiųsti sunkvežimių su kroviniais ir taip pažeisti sutartis su užsakovais, kuriose numatyti konkretūs krovinių pristatymo terminai. Dėl to jiems gresia ne tik nuostoliai, bet ir baudos, priklausomai nuo sutartyse numatytų sąlygų.

  Dar šia tema

  Lietuva atkūrė sistemas pasienyje, tačiau eilės beveik nesumažėjo
  Lietuvos-Baltarusijos pasienyje vilkikų eilė mažėja lėtai — įstrigę 1 944 vilkikai
  Remontas baigėsi, o eilės — ne. Lietuvos pasienyje tęsiasi kolapsas
  Tegai:
  pasienis, eilės, sunkvežimis, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos