22:55 2021 Balandžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1964
 • RUB90.5504
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1805)

  Profesinių sąjungų konfederacija priminė, kad tai yra didelis vakcinavimo taisyklių pažeidimas, nes pagal įstatymą jis yra savanoriškas

  VILNIUS, balandžio 2 — Sputnik. Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (LPSK) pranešė apie dirbančių gyventojų skiepijimo nuo COVID-19 taisyklių pažeidimus. Apie tai pranešama organizacijos Facebook paskyroje.

  "Gauname signalų, kad pradedami vakcinuoti darbo kolektyvai nesilaikant jokių taisyklių: pranešama iš vakaro, grasinama atleidimu jei nesiskiepys, neleidžiama pasirinkti vakcinos", — sakoma pranešime.

  Konfederacija paragino nepasiduoti darbdavių šantažui ir priminė, kad skiepijimas yra teisė, o ne pareiga.

  Šiuo metu skiepijami gydytojai, mokytojai, vyresni nei 65 metų žmonės, abiturientai, lėtinėmis ligomis sergantys žmonės.

  Anksčiau tapo žinoma, kad Lietuva pateko į Europos Sąjungos šalių dešimtuką pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių skaičių ir tapo pirmąja Europos Sąjungoje pagal gautų ir panaudotų vakcinų santykį.

  Šį kartą iki gegužės: Lietuva pratęsė karantiną >>

  Šiuo metu Lietuvoje nustatyta daugiau nei 217 tūkstančių infekcijos atvejų, daugiau nei 3,5 tūkstančio žmonių mirė. Vyriausybė nusprendė pratęsti karantiną iki balandžio pabaigos. Ji taip pat grąžino judėjimo tarp savivaldybių apribojimus Velykų laikotarpiui — nuo kovo 27 iki balandžio 6 dienos imtinai.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1805)

  Dar šia tema

  Lietuva pateko į ES dešimtuką pagal paskiepytų gyventojų skaičių 
  Šimašius pasiskiepijo "AstraZeneca" vakcina nuo COVID-19
  Vyriausybės kanclerė pranešė, kada Lietuvoje gali prasidėti masinė vakcinacija
  Merkel patarė pirkti "Sputnik V" tiesiai iš Rusijos
  Tegai:
  vakcinacija, koronavirusas, Lietuva

  Svarbiausios temos