00:17 2021 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2035
 • RUB91.7527
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Po kovo pabaigoje vykusios M.A.M.A apdovanojimų transliacijos policijos pareigūnai pradėjo administracinę teiseną organizatorių atžvilgiu

  VILNIUS, balandžio 2 — Sputnik. Dėl M.A.M.A apdovanojimų Kauno apskr. policijoje jau pradėtos 42 administracinio nusižengimo teisenos asmenims, kurie galimai nesilaikė kaukių dėvėjimo ir numatyto atstumo laikymosi reikalavimų.

  Po kovo 27 dienos įvykusios M.A.M.A. transliacijos, kurioje buvo galimai pažeisti karantino reikalavimai, Kauno apskr. VPK pareigūnai kovo 29 dienos pradėjo administracinę teiseną šios transliacijos organizatorių atžvilgiu.

  Visą šią savaitę buvo renkama įvairi informacija ir duomenys, susiję su filmavimu. Pareigūnai analizavo tiek tiesioginės transliacijos įrašus, pasirodžiusius viešojoje erdvėje, tiek vaizdo įrašus, užfiksuotus vaizdo stebėjimo kamerų įvairiose erdvėse "Žalgirio arenoje".

  Šiai dienai Kauno apskr. VPK pradėtos 42 administracinio nusižengimo teisenos pavieniams asmenims, kurie galimai nesilaikė kaukių dėvėjimo ir numatyto atstumo laikymosi reikalavimų. 

  Aštuoniems asmenims, kurie sutiko, jog administracinio nusižengimo protokolas su nurodymu susimokėti baudą jiems būtų išsiųstas elektroniniu paštu, pareigūnai tai jau padarė. Asmenys per numatytą terminą turi susimokėti po 250 eurų. 

  Dar 12 asmenų gavo šaukimus atvykti į policijos įstaigą administracinio nusižengimo protokolui surašyti. Ne visi pavieniai asmenys bendradarbiauja su policijos pareigūnais, kai kurie prašo bendrauti per jų vadybininkus ar advokatus.

  Tyrimas tęsiamas toliau.

  Kaip praneša M.A.M.A apdovanojimų organizatoriai, renginyje nebuvo nė vieno pašalinio žmogaus, visi dalyviai prieš apdovanojimus buvo testuojami dėl COVID-19, o personalas dėvėjo apsaugines veido kaukes. 

  Dar šia tema

  Lietuvos policija nufilmavo girto keturračio vairuotojo persekiojimą
  Velykų savaitgalį budės sustiprintos policijos pajėgos
  Kaune nuo tarnybos nušalintas neblaivus pastebėtas policininkas
  Tegai:
  kaukės, policija

  Svarbiausios temos