20:25 2021 Balandžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1964
 • RUB90.5504
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Šiuo metu pradėtos 42 administracinio nusižengimo teisenos asmenims, kurie muzikos apdovanojimų M.A.M.A. metu galimai nesilaikė kaukių dėvėjimo ir numatyto atstumo laikymosi reikalavimų

  VILNIUS, balandžio 2 — Sputnik. Penktadienį Vyriausiajam policijos komisariatui išplatinus pranešimą apie muzikos apdovanojimų M.A.M.A. dalyviams pradėtas administracinio nusižengimo teisenas, organizatoriai išsakė savo poziciją ir pažadėjo, kad padės dalyviams išspręsti susidariusią situaciją su advokatu. 

  "Nuo pat savaitės pradžios bendradarbiaujame su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais. Suteikiame reikalingą informaciją bei medžiagą. Mūsų žiniomis, šiuo metu medžiaga dar tiriama, vis papildoma tuo, kas galėtų būti naudinga tyrimui, tad konkrečių išvadų dėl vykusio filmavimo — neturime", — teigiama organizatorių Facebook paviešintame pranešime.

  Vyriausiojo policijos komisariato penktadienio išplatintame pranešime teigiama, kad šiuo metu pradėtos 42 administracinio nusižengimo teisenos pavieniams asmenims, kurie galimai nesilaikė kaukių dėvėjimo ir numatyto atstumo laikymosi reikalavimų. 

  Apdovanojimų rengėjai tvirtina — kadangi šiuo metu dar tiriama pateikta organizatorių medžiaga apie filmavimų detales, siunčiami administracinio nusižengimo protokolai pavieniams asmenims yra neišsiaiškinus ir nenustačius visų tyrimui reikšmingų aplinkybių.

  "Bendradarbiaudami su policijos pareigūnais, suteikdami reikalingą informaciją ir medžiagą, galime daryti prielaidą, kad pareigūnai tarpusavyje nebendradarbiauja ir nepasidalina reikšminga medžiaga, kuri padėtų tyrimui bei nebūtų daromas nereikalingas spaudimas šalies kūrėjams", — pranešime rašo apdovanojimų organizatoriai.

  Visiems filmavimuose dalyvavusiems asmenims, muzikos apdovanojimų organizatoriai taip pat pažada, kad kiekvienam dalyviui bus suteikta reikiama pagalba ir jie nebus palikti vieni.

  "Visi M.A.M.A. ir "Raudonojo kilimo" audiovizualinių kūrinių kūrime dalyvavę asmenys tikrai neliks be mūsų pagalbos. Susidariusią situaciją padėsime išspręsti kartu su mūsų advokatu bei palaikysime tol, kol reikės patiems dalyviams. Šią ceremoniją, prisitaikydami prie karantino sąlygų ir iššūkių, surengėme tam, kad šalies atlikėjai būtų palaikomi itin sudėtingu laikotarpiu, o per praėjusius metus nuveikti darbai būtų įvertinti ir pristatyti plačiai visuomenei. Tad šioje situacijoje išliksime tie, kurie eina kartu su kūrėjais ir palaiko juos", — pranešime spaudai teigia M.A.M.A. atstovai.

  Organizatoriai tvirtina, kad Kauno "Žalgirio" arenoje įvykusiuose apdovanojimų bei "Raudonojo kilimo" filmavimuose buvo laikomasi kompleksinių saugumo priemonių, SAM rekomendacijų bei užsienio praktikų, todėl, anot jų, viskas įvyko laikantis karantino reikalavimų bei užtikrinant kiekvieno dalyvio sveikatos saugumą.

  Dar šia tema

  Lietuvoje pranešta apie grasinimus atleisti darbuotojus dėl atsisakymo skiepytis
  Nustatyti dar 216 britiškosios ir du Pietų Afrikos koronaviruso atmainų atvejai
  SAM ragina susilaikyti nuo nebūtinų kelionių
  Šį kartą iki gegužės: Lietuva pratęsė karantiną
  Nepataikė, tai nors užkrėtė. "Lietuvos NATO" įklimpo į gilų karantiną 
  "Karantininis kontraktas" tarp gyventojų ir valdžios pasibaigė, pasakė gydytojas
  Tegai:
  policija, muzika

  Svarbiausios temos