10:19 2021 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2035
 • RUB91.7527
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Vilniaus lokomotyvų remonto depas įsilies į "LTG Cargo", o rinkoje savo paslaugas teiks su nauju prekės ženklu – "LTG Tech"

  VILNIUS, balandžio 4 — Sputnik. "Lietuvos geležinkelių" grupės įmonė Vilniaus lokomotyvų remonto depas (VLRD) tapo vežimo bendrovės "LTG Cargo" dalimi, praneša Susisiekimo ministerijos spaudos tarnyba. 

  VLRD įsilies į "LTG Cargo" organizaciją, o rinkoje riedmenų remonto ir modernizavimo paslaugas teiks su nauju prekės ženklu – "LTG Tech". 

  "Dviejų įmonių sinergija atveria kelią didinti LTG grupės efektyvumą, konkurencingumą ir kuriamą vertę ne tik LTG, bet ir visai Lietuvai. Turime ambicingų planų augti tarptautinėse rinkose, tad sujungę krovinių vežėjo ir riedmenų priežiūros veiklas, mes sustipriname savo pozicijas tarptautinėse rinkose, nes iš vienų rankų galėsime pasiūlyti platų paslaugų spektrą", – sako LTG generalinis direktorius Mantas Bartuška.

  VLRD ir "LTG Cargo" veiks kaip viena bendrovė jau Nuo balandžio 1 dienos.  "LTG Cargo" grupę sudaro dukterinės bendrovės "LTG Cargo Polska", "LTG Cargo Ukraine", "LTG Wagons".

  "LTG Tech" teikia kompleksines geležinkelio riedmenų, prekinių vagonų remonto ir modernizavimo paslaugas Vidurio ir Rytų Europoje, valdo remonto depus Vilniuje, Radviliškyje, Kaune ir Klaipėdoje

  Dar šia tema

  "LTG Cargo" planuoja iš esmės atnaujinti riedmenų parką
  "LTG Cargo" šiais metais pervežė 2 proc. mažiau krovinių
  Tegai:
  LTG Cargo, Vilnius

  Svarbiausios temos