20:00 2021 Balandžio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Lietuvos pasienio tarnybos duomenimis, laukimo laikas eilėse Medininkų kontrolės punkte iš Lietuvos pusės yra apie 29 valandos

  VILNIUS, balandžio 4 — Sputnik. Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje sekmadienį, katalikų Velykų šventimo dieną, susikaupė sunkvežimių eilė. Tai liudija Lietuvos ir Baltarusijos pasienio tarnybų duomenys.

  Baltarusijos pasienis
  © Sputnik / Андрей Александров

  Naujausiais duomenimis, Medininkų ("Kamennij Log") patikros punkte yra 289 sunkvežimiai, 50 — Lavoriškės (Kotlovka), Raigarde (Privalka) — dešimt, prie Šalčininkų ("Beniakonys") — 120.

  Prognozuojamas laukimo laikas eilėse Medininkų punkte įvažiavimui į Baltarusiją yra apie 29 valandos, Lavoriškėse — aštuonios valandos, Šalčininkuose — 20 valandų, Raigarde — dvi valandos.

  Nuo 10:00 daugiau nei 930 sunkvežimių negali patekti iš Baltarusijos į Lietuvą. "Kamennij Log" yra daugiau nei 290 sunkvežimių, daugiau nei 200 sunkvežimių kiekviename "Beniakonys" ir "Kotlovka" kontrolės punkte ir daugiau nei 240 "Privalka".

  Iš viso Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje iš abiejų pusių buvo įstrigę beveik 1,4 tūkst.

  Transporto priemonių registravimo Lietuvos ir Rusijos pasienyje problemos kilo dėl gedimų Lietuvos muitinės IT sistemose.

  Dokumentai buvo surašyti rankiniu būdu.

  Dabar sistemos atkurtos, tačiau eilės mažėja lėtai.

  Tegai:
  eilės pasienyje, eilės, sunkvežimis, Lietuva, Baltarusija, pasienis

  Svarbiausios temos