06:43 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Šią savaitę Avinų gali laukti netikėti sunkumai darbo aplinkoje, todėl derėtų susikaupti, Dvyniams šis mėnuo palankus kelionėms poilsio tikslams, Mergelėms derėtų pasirūpinti savo sveikatos būkle

  Šis laikotarpis gali būti sudėtingas. Labiausiai tikėtina, kad pajusite energijos trūkumą ir nenorą nieko daryti. Jei galite, pabūkite namuose ir skirkite šį laiką atsipalaidavimui.

  Avinas (03.21-04.20) Darbe gali kilti nesusipratimų su viršininkais. Viršininkas pamanys, kad dėl visų bėdų esate kalti jūs. Namuose, atvirkščiai, viešpataus laukta ramybė. Norėdami sustiprinti atmosferą, pasiimkite visą šeimą savaitgaliui iš miesto.

  Jautis (04.21-05.21) Jūs neturite laiko atsipalaiduoti ir pailsėti. Tiek daug darbo, tiek daug planų ir naujų pasiekimų! Finansiniais klausimais dabar būkite atsargūs: galite būti apgauti. Net ir smulkmenos vis tiek nemalonios. Įdomus pasiūlymas gali pasirodyti balandžio 10 ar 11 dieną.

  Dvyniai (05.22-06.21) Šiuo laikotarpiu negalavimas gali sugadinti visus planus. Į bet kokius blogus pojūčius žiūrėkite rimčiau, kad išvengtumėte komplikacijų. 

  Vėžys (06.22-07.22) Jūsų šeimoje karaliaus tikra idilė. Mėgaukitės šia nuostata. Dabar patartina nepirkti didelių pirkinių, ypač skolinantis. Geriau juos kuriam laikui atidėkite į šalį ir patys pradėkite taupyti pinigus. Su vyresniais giminaičiais gali kilti problemų: būkite švelnūs.

  Liūtas (07.23-08.23) Šią savaitę jus erzins net smulkmenos. Natūralu, kad dėl to gali būti sutrikti santykiai su artimaisiais. Geriau praleiskite laiką vieni, kad nusiramintumėte.

  Mergelė (08.24-09.22) Šeimos problemos išryškės. Labiausiai tikėtina, kad turėsite kažkaip susitaikyti, kad nepablogintumėte situacijos. Nerekomenduojama radikaliai keisti gyvenimo. Geriau susitvarkyti su vidine būkle, eiti pas gydytojus, užsirašyti į įprastą apžiūrą.

  Svarstyklės (09.23-10.22) Šiuo laikotarpiu jūsų gali laukti nenumatytos išlaidos. Elkitės su jomis filosofiškai. Pakankamai greitai likimas suteiks jums galimybę uždirbti dar daugiau. Negalavimų paūmėjimo rizika yra didelė.

  Skorpionas (10.23-11.21) Jūsų laukia romantiška savaitė. Santykiuose su sielos draugu ateis idilė. Jausitės laimingi, konfliktai nurims. Dėmesio centre atsidurs vieniši Skorpionai. Tiesiog būkite išrankūs: nepulkite į naujus santykius visa galva.

  Šaulys (11.22-12.21) Pirmoje savaitės pusėje jūsų gali laukti lengvas emocinis sukrėtimas. Būkite pasirengę paprašyti savo draugų pagalbos. Bet po to galite drąsiai tikėtis malonių netikėtumų iš likimo. Nepamirškite padėkoti jam ir aplinkiniams žmonėms.

  Ožiaragis (12.22-01.20) Šiuo laikotarpiu galite patekti į kitų įtaką. Neapsigaukite. Darbe galimos apkalbos ir intrigos — nepraraskite savitvardos. Drąsiai stokite akistaton su savo priešai, kai tik sužinosite apie jų egzistavimą. Būkite švelnesni su vaikais ir mylimuoju(-ąja).

  Vandenis (01.21-02.19) Visas jūsų dėmesys dabar turėtų būti skirtas darbui. Būkite atkaklūs ir darbštūs, kad gautumėte moralines ir materialines premijas. Šiuo metu nerekomenduojama kilnoti ir pertvarkyti baldų. Tačiau įprastas senų daiktų valymas ir tvarkymas nepakenks.

  Žuvys (02.20-03.20) Visos jūsų jėgos dabar bus skirtos palaikyti artimuosius. Bet jūs taip pat negalite likti nuošalyje. Šis laikotarpis yra tinkamas ramiems pasivaikščiojimams, apmąstymams ir malonioms dovanoms sau. Savaitgaliais, jei įmanoma, pabūkite savo sodyboje. Atpalaiduokite savo sielą!

  Tegai:
  horoskopas

  Svarbiausios temos