01:44 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pagrindinė rinkimų diena — balandžio 11-oji, balsavimas iš anksto Radviliškio miesto kultūros centre vyks balandžio 7–8 dienomis, be to, rinkimų komisijų nariai vykdys balsavimą specialiuose punktuose ir rinkėjų namuose

  VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Trečiadienį, balandžio 7 dieną, prasideda išankstinis balsavimas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario — mero rinkimuose, praneša Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) spaudos tarnyba.

  Balsavimas iš anksto vyks balandžio 7–8 dienomis, nuo 8:00 iki 20:00, Radviliškio miesto kultūros centre, Maironio g. 10, Radviliškyje. Rinkėjai, kurie dėl įvairių priežasčių negalės atvykti balsuoti balandžio 11 d., kviečiami pasinaudoti galimybe balsuoti šiuose rinkimuose išankstinio balsavimo dienomis. 

  Balandžio 7–9 dienomis balsavimo procesas taip pat bus organizuojamas specialiuose punktuose: sveikatos priežiūros įstaigose, globos namuose, įkalinimo vietose ir kt. 

  Balandžio 9–10 dienomis rinkimų komisijų nariai vykdys balsavimą rinkėjų namuose. Jo metu balsuos tie rinkėjai, kurie turi teisę balsuoti namuose: neįgalieji, neįgaliuosius namuose slaugantys ar juos prižiūrintys asmenys, dėl ligos laikinai nedarbingi žmonės, sulaukę 70 metų ir vyresni asmenys bei rinkėjai, esantys saviizoliacijoje dėl COVID-19 ir pateikę prašymus balsuoti namuose. 

  Balandžio 11-oji — pagrindinė Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario-mero rinkimų diena, kai rinkėjai balsuos savo apylinkėse nuo 7:00 iki 20:00. 

  Rinkėjams, patenkantiems į rizikos grupes, rekomenduojama ateiti rytinėmis balsavimo valandomis, kai balsavimo vietose būna mažiau žmonių. Į balsavimo patalpą taip pat patariama nesivesti kitų asmenų, kurie nebalsuoja, stengtis nesibūriuoti bei laikytis saugaus bent vieno metro atstumo nuo rinkimų komisijų narių ir kitų rinkėjų. 

  Primename, kad rinkėjams einant balsuoti reikia pasiimti asmens dokumentą, dėvėti nosį ir burną dengiančią veido apsaugos priemonę bei turėti savo asmeninį rašiklį. 

  Tegai:
  Radviliškio rajonas, balsavimas, Lietuva

  Svarbiausios temos