08:31 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Kompanijos "JCDecaux Lietuva" administruojama dviračių nuomos sistema naudotis tapo dar lengviau, nes nebereikės papildomų kliento kortelių, užtenka turėti išmanųjį telefoną ir "Cyclocity Vilnius" programėlę jame

  VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Jau devintą kartą sostinės gatvėse atidaroma miesto dviračių dalijimosi sistema "Cyclocity Vilnius", sakoma sostinės savivaldybės pranešime.

  "Jau nuo balandžio 7 dienos vilniečiai ir miesto svečiai ir turės dar vieną puikią alternatyvą mieste judėti tvariai ir saugiai", — rašoma pranešime.

  Kompanijos "JCDecaux Lietuva" administruojama dviračių nuomos sistema naudotis tapo dar lengviau, nes nebereikės papildomų kliento kortelių, užtenka turėti išmanųjį telefoną ir "Cyclocity Vilnius" programėlę jame. Dviračiui atrakinti ir juo pradėti naudotis užtenka poros paspaudimų.

  Prekybos centras, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Naujoji programėlė taip pat padės suplanuoti kelionę mieste, čia realiu laiku galima sekti visus dviračių punktus ir matyti, kiek laisvų dviračių yra juose, ar kliento norimas punktas veikia šiuo metu. 

  "Reaguojant į besikeičiančius vartotojų poreikius paskutinį sezoną įvedėme ir vienos kelionės bilieto galimybę. Tokį bilietą už 0,50 €, bus galima įsigyti ir šiemet", — teigia "JCDecaux Lietuva" vadovė Žaneta Fomova.

  Norint po sostinę riedėti dviračiu tereikia atlikti kelis žingsnius: parsisiųsti mobiliąją programėlę į savo išmanųjį telefoną ir įsigyti norimą narystę, o jei klientas tokio telefono neturi, tuomet gali įsigyti narystę svetainėje cyclocity.lt bei susieti su "Vilniečio kortele". Planuojama, kad ryškieji "Rimi" dviračiai šiemet Vilniaus gatvėmis važinės iki vėlyvo spalio.

  Tegai:
  dviračiai, Vilnius

  Svarbiausios temos