01:31 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Vakcinacija nuo COVID-19 Lietuvoje ir pasaulyje: iššūkiai ir pažanga (378)

  Profesinė sąjunga pažymi, kad Migracijos departamento darbuotojai turi nuolat tiesiogiai bendrauti su klientais, kurių dauguma yra užsieniečiai

  VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Lietuvos profesinės sąjunga "Solidarumas" prašo valdžios į prioritetų sąrašą vakcinacijai nuo COVID-19 įtraukti Migracijos departamento darbuotojus, praneša sąjungos spaudos tarnyba.

  Lietuvos profesinės sąjungos "Solidarumas" pirmininkė Kristina Krupavičienė kreipėsi į ministrę pirmininkę Ingridą Šimonytę, sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį ir vidaus reikalų ministrę Agnę Bilotaitę prašydama pirmumo tvarka skiepyti nuo COVID-19 Migracijos departamento darbuotojus. 

  "Migracijos departamento darbuotojai dėl savo darbo ypatybių turi nuolat tiesiogiai bendrauti su klientais, kurių dauguma yra užsieniečiai, todėl darbo metu jiems ir jų šeimos nariams kyla didelis pavojus užsikrėsti COVID-19 virusu ir susirgti", — rašoma laiške.

  Į skiepijimo nuo COVID-19 prioritetinį sąrašą prašomi įtraukti ne tik Migracijos departamento darbuotojus, bet ir jų šeimų ir bendro ūkio narius.

  Protesto akcija prie Vyriausybės
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Šiuo metu į prioritetinę eilę yra įtraukti svarbias valstybei funkcijas vykdantys darbuotojai, tokie kaip pareigūnai ar mažmeninės prekybos darbuotojai, anksčiau prioritetine tvarka paskiepyti medicinos, socialinės apsaugos, švietimo darbuotojai, valstybės ir savivaldybių vadovai.

  Naujausiais duomenimis, vakcinomis nuo COVID-19 Lietuvoje jau paskiepyta 404,4 tūkst. gyventojų, arba 14,4 proc. visuomenės.

  Per pastarąją parą Lietuvoje nustatyta 1 116 naujų užsikrėtimo koronavirusu atvejų, mirė 10 žmonių.

  Iš viso per visą pandemijos laikotarpį buvusių/esamų atvejų skaičius Lietuvoje yra 222 020, bendras mirčių skaičius siekia 3 635.

  Karantinas šiuo metu galioja iki balandžio pabaigos. Judėjimo apribojimai nebegalioja.

  Temos:
  Vakcinacija nuo COVID-19 Lietuvoje ir pasaulyje: iššūkiai ir pažanga (378)

  Dar šia tema

  Paskelbta, kiek gyventojų Baltijos šalyse neplanuoja skiepytis nuo koronaviruso
  Kantrybė baigėsi: policija pasisakė prieš vakcinacijos tvarką
  PSO tikisi į organizaciją įtraukti Rusijos vakcinas
  Duokit pavairuoti: ES lyderiai užsimanė patekti į pasaulinę vyriausybę
  Žiniasklaida įvardijo naują Rusijos kozirį, galintį pakeisti santykius su Europa
  Tegai:
  skiepijimas, Migracijos departamentas

  Svarbiausios temos